صفحه اصلی / هزینه 1349میلیارد ریالی دولت یازدهم در بخش راههای گچساران

هزینه 1349میلیارد ریالی دولت یازدهم در بخش راههای گچساران

اسماعیل احمدی اظهار داشت: این میزان اعتبار برای اجرای 13 طرح عمرانی در مناطق مختلف این شهرستان هزینه شد.
وی بیان کرد: این طرح ها در زمینه راههای روستایی، بهسازی و آسفالت جاده ها، روشنایی محورها، ساخت کنار گذر و محور های این شهرستان اجرا شد.
احمدی تصریح کرد: 35میلیارد و 605 میلیون ریال در دولت یازدهم در زمینه آسفالت راههای روستایی فاقد آسفالت، ساخت راه روستایی رودبال، تکمیل جاده جهاد آباد به شیخ خواجه و بیزگه و بهسازی جاده نیمدور- اسپر و موگ هزینه شد.
وی اظهار داشت: طرح تامین روشنایی جاده گچساران – امامزاده جعفر با 6میلیارد ریال اعتبار، اجرای عملیات راهداری گچساران با 10 میلیارد و 307 میلیون ریال و ساخت کنار گذر شهر دوگنبدان با 28 میلیارد و 506 میلیون ریال در دولت تدبیر و امید اجرا شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: هم اینک طرح بهسازی و آسفالت جاده قبرستان با هشت میلیارد ریال اعتبار، محور گچساران – بابا کلان – بی بی حکیمه با 600 میلیارد ریال و جاده گچساران گوره و رگ سفید با 600 میلیارد ریال اعتبار در دست اجراست.
احمدی افزود: برای ساخت مصلی و مجموعه فرهنگی و هنری دوگنبدان در دولت تدبیر و امید بیش از 31 میلیارد و 98 میلیون ریال اعتبار هزینه شد.
وی، طول راههای روستایی گچساران را 405 کیلومتر ذکر کرد و گفت: بیش از یک میلیارد و 446 میلیون ریال برای نگهداری راههای روستایی این شهرستان در سال گذشته اختصاص یافت.
20طرح عمرانی بخش راه و شهرسازی در مناطق مختلف شهرستان گچساران با اعتباری افزون بر 158میلیارد و 657 میلیون ریال در دست اجراست.
405 کیلومتر راه روستایی، 27 کیلومتر چهارخطه، 90کیلومتر راه اصلی و 176 کیلومتر راه فرعی در شهرستان گچساران وجود دارد.
شهرستان 120 هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

همچنین مطالعه کنید:

مرمت مقبره چهارمنار تبریز

مرمت مقبره چهارمنار تبریز تا پایان تابستان ۹۹ به اتمام می‌رسد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا, مرتضی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *