صفحه اصلی / به حکم بازی با لخویا اعتراض کردیم

به حکم بازی با لخویا اعتراض کردیم

علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با اعلام این مطلب افزود: روز چهارشنبه نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر محرومیت تماشاگران از دیدار با لخویای قطر و جریمه ۱۰ هزار دلاری به دست‌مان رسید. در بخشی از این نامه به حکم دو سال قبل و گزارش‌هایی که از آن زمان در پرونده باشگاه وجود داشت اشاره شده بود که در تصمیم گیری حکم جدید نیز دخیل بوده است، ما در پاسخ خودمان که همان روز چهارشنبه و ساعتی پس از دریافت نامه آن را آماده و ارسال کردیم، کنفدراسیون را توجه داده‌ایم که مدیریت باشگاه نسبت به آن زمان تغییر کرده و رویکرد باشگاه نیز به طبع آن متفاوت شده است که این مساله در جریان رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان مشهود بوده است.
او ادامه داد: در بخش دیگری از نامه هم آوردیم؛ اقدامات بسیاری را برای برگزاری آرام و امن مسابقات فراهم آورده‌ایم و این مساله در مسابقه با الوحده و الریان مشهود بود و خوشبختانه کوچک‌ترین تخلفی صورت نگرفت و تعداد بالای تماشاگران ما افتخاری فقط متعلق به ما نبوده و برای تمام آسیاست.
وی اضافه کرد: به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردیم ما نسبت به مساله پیش آمده حساس بودیم و فرد مورد نظر هم شناسایی شد و تدابیر لازم برای جلوگیری از تکرار چنین مساله‌ای اتخاذ شده است و بر این اساس از کنفدراسیون انتظار داریم احساسات بیش از ۸۰ هزار تماشاگر که برای حضور در ورزشگاه برنامه‌ریزی کرده‌اند و بیش از ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس در تمام نقاط ایران و بلکه آسیا را لحاظ کنند. در نتیجه پیش از این که به تعطیلی ایران و مالزی برسیم همان روز چهارشنبه اعتراض خود را به حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردیم و منتظر پاسخ آن‌ها هستیم.
طاهری در ادامه سخنانش به بحث محرومیت این تیم از انعقاد قرارداد با بازیکنان خارجی از سوی فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت‌: همان طور که پیش از این اعلام کردیم و آقای تاج هم به درستی اشاره کردند باشگاه پرسپولیس در حال‌ حاضر پرونده جاری در فیفا ندارد. ما هم‌چون تمام باشگاه‌های دنیا موارد اختلافی در گذشته داشته‌ایم  که پرونده آن‌ها به فیفا رفته است و در نوبت رسیدگی قرار دارد. ولی پرونده‌ای که منجر به حکم شده باشد و آن را حل نکرده باشیم وجود ندارد. تا به امروز بیش از هفتاد میلیارد ریال از مطالبات پرونده‌هایی که در فیفا داشته‌ایم را پرداخت کردیم تا کارمان به محرومیت و مشکلات این چنینی نرسد اما  واقعاً مشکلات گذشته دست ما نیست. خوشبختانه از زمانی که هیات مدیره و تیم مدیریتی جدید در باشگاه مستقر شدند پرونده‌ای که در فیفا به جریان افتاده و حل نشده باشد، نداشتیم که این مساله در صحبت‌های  رییس فدراسیون فوتبال هم به درستی مورد اشاره قرار گرفت و از این رو با درایت وی ان‌شاء‌الله قراردادهای جدید هم بدون مشکلی ثبت می‌شود تا هواداران میلیونی تیم فوتبال پرسپولیس که صاحبان اصلی این تیم هستند یک تیم قوی و آماده را در فصل جدید لیگ برتر و ادامه‌ لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا شاهد باشند.

همچنین مطالعه کنید:

گرانی چندباره لبنیات

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، درحالی که نرخ فرآورده های لبنی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *