صفحه اصلی / ملی‌پوش ایرانی در یگان ویژه ارتش چچن

ملی‌پوش ایرانی در یگان ویژه ارتش چچن

در روزهای پایانی فصل فوتبال روسیه مسئولان باشگاه ترک گروژنی در اقدامی جالب توجه برای مربیان و بازیکنان خود آموزش تیراندازی و دفاع شخصی در بین یگان های ویژه ارتش چچن و روسیه در نظر گرفتند تا این اقدام آنها بازتاب گسترده ای در سطح رسانه های روسیه داشته باشد.
در این تصمیم میلاد محمدی در کنار سایر بازیکنان و مربیان ترک گروژنی با حضور در یکی از پادگان های آموزشی یگان های ویژه ارتش نزدیک به 6 ساعت به آموختن تیراندازی با اسلحه های کمری و جنگی پرداختند و پس از آن با اصول دفاع شخصی در مواقع جنگ نیز آشنایی پیدا کردند.
سایت باشگاه ترک گروژنی با انتشار تصاویری از این آموزش ها در کنار افسران و مربیان عالیرتبه یگان ویژه ارتش از میلاد محمدی ملی پوش ایرانی به عنوان یکی از باهوش ترین بازیکنان در راه آموختن اصول تیراندازی و دفاع شخصی یاد کرد.
با توجه به این که باشگاه ترک گروژنی در ایالت چچن روسیه قرار دارد و این ایالت جدایی طلب در سال های گذشته همواره دستخوش جنگ های فراوانی بوده این گونه آموزش های نظامی حرکت چندان غیرطبیعی نیست اما این که بازیکنان باشگاه حرفه ای ترک زیر دست افسران عالیرتبه ارتش آموزش دیدند باعث شد تا توجه بسیاری به این اتفاق جلب شود.

همچنین مطالعه کنید:

Exhibition

اطلاع از به روزترین تحولات صنعتی و تولیدی در بازار بزرگ ایران

به گزارش کسب  و کار نیوز، یدالله صادقی افزود: تعامل مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ با تولیدکنندگان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *