صفحه اصلی / افشاگریهای جدید هکرها در راه است

افشاگریهای جدید هکرها در راه است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، این گروه هکری چند ماه قبل اطلاعاتی در مورد ابزار هک و جاسوسی سایبری آژانس امنیت ملی آمریکا منتشر کرد که نشان می داد این سازمان اطلاعاتی از آسیب پذیری های سیستم عامل ویندوز برای نفوذ به رایانه های شخصی استفاده می کند.
از جمعه گذشته باج افزاری به نام واناکرای با سواستفاده از همین اطلاعات در اینترنت منتشر شده که فایل های ذخیره شده بر روی رایانه ها را قفل کرده و از کاربران برای دسترسی به آنها طلب باج می کند. کارشناسان امنیتی بیم دارند که افشاگری جدید Shadow Brokers در ماه آینده میلادی باعث شود ویروس ها و باج افزارهای جدیدی برای آزار و اذیت کاربران اینترنت منتشر شود.
این هکرها با ارسال مطلبی در وبلاگ خود تهدید کرده اند که ابزار جاسوسی متنوع آژانس امنیت ملی آمریکا را افشا خواهند کرد. به گفته آنان این شرایط مایکروسافت را نیز بسیار آشفته و مضطرب کرده است.
گفته می شود این افشاگری ها مربوط به اشکالات ویندوز ۱۰ و همین طور سیستم تبادل داده های بانکی سوئیفت است. همچنین قرار است داده هایی در مورد برنامه های موشکی روسیه، چین و کره شمالی افشا شود. ظاهرا Shadow Brokers قصد دارند به صورت ماهانه افشاگری هایی به عمل آورد که می تواند امنیت دنیای مجازی را به طور جدی به چالش بکشد.

همچنین مطالعه کنید:

hungry

بدون گرسنگی لاغر شوید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، تحقیقات زیادی در مورد ساز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *