صفحه اصلی / پرداخت مستمری جان باختگان معدن یورت تا پایان اردیبهشت

پرداخت مستمری جان باختگان معدن یورت تا پایان اردیبهشت

 و گفت: طبق وعده مسئولین قرار بر آن شد که از آخر اردیبهشت ماه مستمری خانواده‌های جان باختگان پرداخت شود.
به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از ماین نیوز، ، حمیدرضا قدوسی با بیان این که فعلا امکان کاردر معدن یورت گلستان وجود ندارد، اظهار کرد: کمیته حقیقت یاب تا آخر هفته جاری برای بررسی علت اصلی این حادثه به معدن یورت خواهند آمد و با توجه به صدمه‌ای که این معدن دیده در حال حاضر امکان کار کارگران در آن وجود ندارد.
سرپرست روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، در ارتباط با وضعیت فعلی کارگران معدن یورت گلستان و بیکاری آن‌ها، خاطر نشان کرد: زمان فعالیت دوباره معدن یورت به تشخیص مسئولان و کارشناسان بستگی دارد و طبق وعده مسئولان کارگران این معدن تا وقتی که تکلیفشان مشخص شود حقوق بیکاری دریافت خواهند کرد.
وی افزود: بحث دیه‌های جان باختگان که قرار بود در اسرع وقت پرداخت شود، دستورش صادر شده اما اطلاعی از پرداخت این وجه وجود ندارد همچنین مقرر شد استاندار گلستان با سرکشی به خانواده‌های آن‌ها از وضعیت زندگی آن‌ها اطلاع پیدا کند که در روزهای گذشته این کار انجام شد.
قدوسی با اشاره به پرداخت مستمره به خانواده جان باختگان، گفت: با توجه به وعده مسئولان قرار بر این شد که از آخر اردیبهشت ماه مستمری خانواده‌های جان باختگان پرداخت شود.
وی ادامه داد: بیشتر مسدومین حادثه که در بیمارستان بستری شده بودند از بیمارستان مرخص شده و تنها چند مورد تحت درمان قرار دارند.

همچنین مطالعه کنید:

Parkinson

پیوند بین پارکینسون و اختلال دو قطبی چیست؟

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شفقنا، اختلال دوقطبی (BD)، که افراد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *