صفحه اصلی / امکان دریافت قدر السهم دارندگان بن کارت های نمایشگاه کتاب تهران از خودپردازهای بانک شهر

امکان دریافت قدر السهم دارندگان بن کارت های نمایشگاه کتاب تهران از خودپردازهای بانک شهر

 خودپردازهای این بانک دریافت کنند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مسءول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب این بانک با بیان این مطلب گفت: برای دریافت بن کارت خرید سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران. بیش از ٢٠٥ هزار نفر در مجموع ثبت نام کردند و از هفتم اردیبهشت تا روز پایانی نمایشگاه، ١٩٨ هزار بن کارت صادر شد.
وی افزود: شهروندانی که در زمان برگزاری نمایشگاه، موفق به استفاده از بن کارت خود نشدند، میتوانند قدرالسهم خود را از طریق خودپردازهای بانک شهر دریافت و  یا با کارتخوان های این بانک خرید کنند.
اکرمی افزود: همچنین افرادی که ثبت نام کرده اما بن کارت خود را دریافت نکردند، میتوانند به شعب بانک شهر مراجعه و پس از دریافت بن کارت، قدر السهم خود را از طریق خودپردازهای بانک شهر دریافت و یا با کارتخوان های این بانک خرید کنند که زمان آن تا یک ماه آینده اعلام خواهد شد.
بر این اساس، در نمایشگاه سی ام، بانک شهر ٣٢٠٠ دستگاه کارتخوان در اختیار ناشران قرار داد و با به کار گیری بیش از ٧٩ دستگاه خودپرداز، سه دستگاه خوددریافت، دو دستگاه صراف الکترونیک و ٦٤ دستگاه وب کیوسک به اراءه خدمات به بازدیدکنندگان پرداخت.
همچنین به منظور تسهیل در دسترسی شهروندان، ٧ دستگاه شهرنت، ٦ دستگاه خودپرداز سیار و ٧ کانکس خودپرداز در سالن های نمایشگاهی و محوطه شهرآفتاب، خدمات قابل توجهی به اهالی نشر، فرهنگ و کتاب ارایه کرد.

همچنین مطالعه کنید:

Parkinson

پیوند بین پارکینسون و اختلال دو قطبی چیست؟

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شفقنا، اختلال دوقطبی (BD)، که افراد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *