صفحه اصلی / کمیته حقیقت‌یاب حادثه معدن آزادشهر آغاز به‌کار کرد

کمیته حقیقت‌یاب حادثه معدن آزادشهر آغاز به‌کار کرد

 آواربرداری خبر داد/ دو استاد دانشگاه، ۳ الی ۴ بازنشسته معدن، ۲ مسئول قدیمی معدن عضو این کمیته هستند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا، حسینقلی قوانلو، رئیس‌سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در گفتگو با رسانه‌ها از آغاز به‌کار کمیته کارشناسی حقیقت یاب حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر با پایان یافتن عملیات آواربرداری خبر داد
قوانلو اظهار داشت: در این کمیته دو استاد دانشگاه، ۳ الی ۴ بازنشسته معدن، ۲ مسئول قدیمی معدن عضو هستند وبه طور رسمی به بررسی علت بروز حادثه معدن آزادشهر خواهند پرداخت.
وی با بیان اینکه هرچه تاکنون از علت حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر گفته شده، حدس و گمان است، اضافه کرد: همه باید منتظر نظر کارشناسی کمیته حقیقت یاب باشیم تا علت اصلی بروز این حادثه مشخص شود.کمیته حقیقت یاب معدن زمستان یورت آزادشهر در سطح کلان کشوری نیز از سوی دو وزیر صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دستور معاون اول رئیس‌جمهوری در تهران فعال شده است.
در اثر انفجار معدن ذغال سنگ زمستان یورت آزادشهر که روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت رخ داد، ۴۴معدنچی جان خود را از دست دادند و افزون بر ۷۳ نفر دیگر مصدوم شدند.
آخرین جان باخته معدن زمستان یورت آزادشهر عصر شنبه از زیر آوار و در عمق ۱۰۷۰ متری معدن زغال سنگ آزادشهر در شرق گلستان بعد از ۱۱ روز تجسس خارج و برای احراز هویت به سردخانه منتقل شد.

همچنین مطالعه کنید:

Soleimani

امکان افزایش نرخ سود بیمه‌های زندگی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، سلیمانی در دومین همایش بیمه‌های عمر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *