صفحه اصلی / پیش ثبت‌نام استارتاپ‌ها در الکامپ بیست و سوم آغاز شد

پیش ثبت‌نام استارتاپ‌ها در الکامپ بیست و سوم آغاز شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، ناصرعلی سعادت، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با اعلام این خبر، گفت: در الکامپ بیست و یکم، ۸۰ استارتاپ با حمایت کامل سازمان به نمایشگاه آمدند؛ پس از آن در الکامپ بیست و دوم ۲۵۰ استارتاپ موفق به حضور در نمایشگاه الکامپ شدند؛ این در شرایطی بود که بیش از ۶۰۰ استارتاپ متقاضی حضور در سالن الکام استارز بودند که به دلیل محدودیت فضای اختصاص یافته به الکامپ نتوانستند به الکامپ بیایند.
سعادت با تاکید بر اینکه امسال تمام فضای نمایشگاهی به الکامپ اختصاص خواهد یافت و هیچ نمایشگاهی همزمان با الکامپ برگزار نخواهد شد، گفت: اقداماتی که در سال های پیش در نمایشگاه آغاز کردیم امسال توسعه‌یافته و با کیفیت بهتری به الکامپ می‌آیند. با افزایش فضای الکامپ، بدون تردید سالنی بزرگ‌تر، با امکانات و کیفیت بهتر در اختیار الکام استارز قرار خواهد گرفت.
باقر بحری، مسئول کمیته اجرایی الکامپ بیست و سه هم با اعلام اینکه یکی از بزرگترین سالن های نمایشگاه را به الکام استارز اختصاص خواهیم داد، گفت: سالن الکام استارز طبق روال دو سال گذشته با حضور کسب و کارهای نوپا، سرمایه گذاران خطرپذیر (VC) و شتابدهنده ها برپا خواهد شد. حمایت سازمان نیز همچنان طبق روال سال های گذشته موجود است، اما مبلغ اندکی جهت جلب مشارکت کسب و کارهای نوپایی که در فعالیت خود جدی هستند از آنها اخذ خواهدشد.
بحری در خصوص طرح سازمان برای یاری رساندن به استارتاپ ها برای یافتن منابع مالی، افزود: تغییراتی در مدل ارائه سخنرانی استارتاپ ها پیش بینی شده است. فرصت سخنرانی ها در سال گذشته به صورت عام برگزار شد، امسال قصد داریم این بخش را تقسیم بندی کنیم. برای مثال استارتاپ هایی که می خواهند برای سرمایه گذاران خطرپذیر استارتاپ خود را معرفی کنند یا حتی فرصتی به شتابدهنده ها و سرمایه گذاران می دهیم تا استارتاپ‌های مورد نظرشان را برای سخنرانی اعلام کنند.
او افزود: این امکان فراهم شده تا شتابدهنده ها با استارتاپ های زیرمجموعه خودشان زیر یک پرچم در الکام استارز حضور یابند.
کسب و کارهای نوپای علاقه مند به حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و دو که ۳۰ تیر ماه تا ۲ مردادماه برگزار می‌شود، با مراجعه به سایت elecomstars.irannsr.org می توانند، فرم های مرتبط را پر کرده و آمادگی خود را اعلام کنند.

همچنین مطالعه کنید:

معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور منصوب شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *