صفحه اصلی / به دنبال برگزاری انتخاباتی شکوهمند در روز 29 اردیبهشت هستیم

به دنبال برگزاری انتخاباتی شکوهمند در روز 29 اردیبهشت هستیم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا،  محمدحسین مقیمی در گردهمایی فرمانداران و بخشداران استان هرمزگان با بیان اینکه انتخابات نشانه‌ای از اقتدار ملی است، عنوان کرد: هرچه مردم حضور بیشتری در انتخابات داشته باشند، دشمنان بیشتر مأیوس خواهند شد و موجب می‌شود کشور قدم‌های بیشتری برای توسعه بردارد.
وی ادامه داد: ما به عنوان وزارت کشور وظیفه‌داریم شرایط خلق حماسه در انتخابات را فراهم کنیم و به دنبال برگزاری انتخاباتی شکوهمند در روز 29 اردیبهشت هستیم.
قائم‌مقام وزیر کشور افزود: وزارت کشور برای برگزاری انتخابات آمادگی کامل دارد و تجهیزات شعب اخذ رأی و صندوق‌ها نیز تأمین و آماده‌شده است.
مقیمی تصریح کرد: برای شعب اخذ رأی در مناطق روستایی و عشایری نیز امکانات لازم همچون مناطق شهری فراهم‌شده و از مردم می‌خواهیم در روز جمعه 29 اردیبهشت در ساعات اولیه اخذ رأی در شعب حضور یابند.
وی با بیان اینکه مردم بیشترین و مهم‌ترین نقش را در اجرای مناسب و تأمین امنیت انتخابات دارند، اظهار کرد: تمامی تلاش وزارت کشور اجرای کامل قانون در برگزاری انتخابات و رعایت کامل بی‌طرفی است.
قائم‌مقام وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: شرایط برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم‌شده و امیدواریم شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه باشیم.

همچنین مطالعه کنید:

دولت امسال گندم وارد می کند

شایلی قرائی آخرین وضعیت گندمکاران در رابطه با نارضایتی از نرخ خرید تضمینی گندم تصمیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *