صفحه اصلی / اسامی بانک‌ها و مؤسسات معتبر برای دریافت شماره حساب سهام عدالت اعلام شد

اسامی بانک‌ها و مؤسسات معتبر برای دریافت شماره حساب سهام عدالت اعلام شد

 و ملل (عسگریه) معتبر بوده و سایر پیام‌هایی که درخصوص سهام عدالت برای آنها ارسال می‌شود، فاقد اعتبار است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جعفر سبحانی با اشاره به عملکرد سامانه سهام عدالت در سه ماهه اخیر اظهار داشت: نزدیک به ۲۲ میلیون نفر در سامانه سهام عدالت شماره شبا را ثبت کردند، این درحالی است که از ابتدای شروع بکار سامانه سهام عدالت بیش از ۳۳ میلیون نفر صورت حساب دریافت کرده‌اند که با احتساب دو میلیون مشمول متوفی و از میان بیش از ۴۷ میلیون مشمول سهام عدالت، ۷۰ درصد از مشمولین صورت حساب دریافت کردند.
وی با اشاره به اینکه بیش از ۹۷ درصد از مردم شماره شبای خود را بدرستی وارد کرده‌اند، افزود: برای مشمولینی که شماره حساب صحیح به سامانه ارائه کرده‌اند، هیچ پیامکی از سوی سازمان خصوصی سازی ارسال نخواهد شد و این مشمولین، می توانند تأیید شماره خود را از طریق همین سامانه مشاهده کنند.
مشاور رئیس‌سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: شماره شبا فقط در دوحالت می‌تواند، دارای مشکل باشد، یا شماره شبا متعلق به فرد دیگری است و یا شماره متعلق به خود فرد بوده، اما مسدود است که این افراد می‌توانند به سامانه مراجعه و شماره حساب صحیح و شخصی خود را وارد نمایند.
سبحانی اظهار داشت: برای اینکه مشمولین دسترسی به اطلاعات و اخبار مرتبط به سهام عدالت را داشته باشند، می‌توانند به سامانه کانال تلگرامی مراجعه و یا با تلفن ۸۳۳۳۸ تماس حاصل فرمایند.
وی در پایان به مشمولین تأکید کرد: مشمولین آگاه باشند کلیه بانک‌های کشور یا مؤسسات مالی و اعتباری توسعه، کوثر و ملل (عسگریه) معتبر بوده و سایر پیام‌هایی که درخصوص سهام عدالت برای آنها ارسال می‌شود، فاقد اعتبار است.

همچنین مطالعه کنید:

bankha

بیمه حساب های بانکی میلیاردی

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، طی سال‌های اخیر کلاه‌برداری‌های الکترونیک به‌روش‌های مختلف از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *