صفحه اصلی / موافقت با بخشودگی جرائم بیمه ای 95 هزار تولیدی

موافقت با بخشودگی جرائم بیمه ای 95 هزار تولیدی

محمدحسن زدا با اشاره به فعالیت سامانه جامع رفاه ایرانیان که از سال گذشته در وزارت رفاه رسما اقدام به شناسایی نیازمندان کرد گفت: سال گذشته بیماران خاص و کارگران ساختمانی فراخوان شدند تا در این سامانه ثبت نام کنند تا بتوانند از خدمات بیمه ای و درمانی استفاده کنند.
وی افزود:  در هیمن راستا 100 هزار نفر از اشخاصی که کارگر ساختمانی نبودند و از این بیمه سوء استفاده می کردند شناسایی و حذف شدند و 200 هزار نفر هم به فهرست بیمه کارگران ساختمانی اضافه شد.
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه 480 هزار بیمه شده قالیباف داریم گفت: در این گروه نیز 70 هزار نفر که دوجا بیمه بودند و همپوشانی داشتند یا مستحق دریافت این خدمت نبودند را شناسایی و حذف کردیم.
زدا تاکید کرد: امسال برای مستمری بگیران من غیرحق، برنامه داریم و آنها را شناسایی خواهیم کرد.
وی همچنین به قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خو ش حساب تامین اجتماعی اظهار کرد: این طرح که از سال گذشته با هدف رونق تولید و اشتغال و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی شروع شد و با استقبال خوب کارفرمایان همراه بود. در این میان با تقاضای بخشودگی 95 هزار کارگاه فعال تولیدی موافقت و قرار بر این شد تا بدهی شان تقسیط و با تخفیف های درنظرگرفته شده پرداخت شود.
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: بر این اساس حدود 1000 میلیارد تومان از این جرائم بیمه ای به کارفرمایان بخشیده شد.
 

همچنین مطالعه کنید:

Consume ready meals

دلایل چاقی با مصرف غذاهای آماده

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایت تبیان، همه می‌دانیم که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *