صفحه اصلی / برگزاری سومین رویداد استارتاپ دمو

برگزاری سومین رویداد استارتاپ دمو

ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارتاپی کشور سومین رویدادStartup Demo  را برگزار کند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در 2 رویداد پیشین، بیش از 20 استارتاپ به سرمایه گذاران عرضه شد و با برگزاری 35 جلسه بین صاحبین ایده و سرمایه گذاران، تاکنون 2 مورد سرمایه گذاری نهایی شده است.
در این رویداد استارتاپ‏ها و شرکت ها، خود را برای سرمایه‏گذاران ارائه (Demo) خواهند کرد و سرمایه گذاران پس از برگزاری جلسات خصوصی (B2B)، و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و غیره به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آنها اعلام نظر خواهند کرد، در این صورت مذاکرات بعدی تا حصول نتیجه نهایی توسط مرکز فن‏بازار ادامه خواهد داشت.
یکی از خلأهای زیست بوم نوآوری و استارتاپی کشور، نبود فرصت ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارتاپ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شرکت های نوپا و استارتاپ ها برای سرمایه پذیری از یک طرف و برای سرمایه گذاران برای بررسی شرکت های آماده و دارای ظرفیت سرمایه گذاری از سوی دیگر فراهم نماید.
مهلت استارتاپ ها و شرکت های نوپا برای ثبت نام در این رویداد تا 25 اردیبهشت ماه است و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت اینترنتی مرکز فن بازار ملی ایران به آدرس www.techmart.ir مراجعه کنند.

همچنین مطالعه کنید:

rahmani

رونق تولید، گره معضلات اجتماعی و اقتصادی کشور را می گشاید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شاتا، رضا رحمانی افزود: این مراسم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *