صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
اگر یک ایرانی کنعانی‌زادگان را به تیم ملی دعوت می‌کرد چه می‌شد؟

اگر یک ایرانی کنعانی‌زادگان را به تیم ملی دعوت می‌کرد چه می‌شد؟

به گزارش کسب و کار نیوزبه نقل از مهر، کارلوس کی روش در تازه ترین فهرست تیم ملی که برای برگزاری اردوی اتریش منتشر شده، محمدحسین کنعانی زادگان را دعوت کرده است. بازیکنی که در ابتدای لیگ شانزدهم با سروصدای فراوان به تیم استقلال پیوست اما عملکردش بسیار ضعیف بود.
این بازیکن فقط چهار هفته برای استقلال بازی کرد و در همین مدت کوتاه چندین اشتباه بد داشت و یکی از عوامل قعرنشینی آبی ها در ابتدای لیگ شانزدهم به شمار می رفت.  با این حال کنعانی زادگان خیلی زود مصدوم شد و به ناچار زیر تیغ جراحی رفت تا فصل را به طور کامل از دست بدهد. او بعد از عمل جراحی تمریناتش را پیگیری کرده و هر چند بازیکن تحت قرارداد استقلال است اما در فهرست این تیم نیست.
پرسش اینجاست که اگر یک ایرانی سرمربی تیم ملی بود و بازیکنی با این شرایط را به تیم ملی دعوت می کرد با او چه می کردیم؟ آیا تندترین و شدیدترین انتقادها را از او مطرح نمی کردیم که چرا بازیکنی را دعوت کرده است که مصدوم بوده و بعد از عمل جراحی حتی یک دقیقه هم برای تیمش بازی نکرده است؟
کارلوس کی روش که البته اخلاق های عجیب کم ندارد، این بار کاری کرده که از نظر رفتار فنی و حرفه ای هم جای ابهام دارد. او البته یک بازیکن دیگر را هم به اردوی تیم ملی دعوت کرده که به خاطر سرپیچی از دستورات سرمربی از تیمش اخراج شده و چندین ماه است بازی نکرده است. این بازیکن رامین رضاییان است.

همچنین مطالعه کنید:

حسین محمودی اصل

نقش دولت در ریزش بورس

سرمقاله-  در آن مقطع دولت بدون اینکه آمادگی عرضه سهام های مختلف را داشته باشد، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *