صفحه اصلی / سومین مناظره در یک روز مبارک

سومین مناظره در یک روز مبارک

 
 از شبکه یک ، شبکه خبر و رادیو ایران پخش می شود.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سومین و آخرین مناظره تلویزیونی نامزدهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با حضور آقایان سید مصطفی هاشمی طبا، سید ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، سید مصطفی آقامیرسلیم، حسن روحانی، و اسحاق جهانگیری، شش داوطلب این انتخابات، برگزار می شود.
موضوع مناظره این هفته مسائل اقتصادی است و شرکت کنندگان فرصت خواهند یافت در قالب پاسخ به سوالاتی که از آنان می شود، برنامه های اقتصادی خود را برای بهبود اقتصاد کشور تشریح کنند.
شبکه های یک و خبر و رادیو ایران این مناظره را زنده که ساعت 16:30 آغاز می شود، برای مخاطبانشان پخش می کنند.
پخش مناظره های تلویزیونی از رسانه ملی، بازتاب گسترده ای در جامعه داشته و مخاطبان این رسانه از شفاف سازی، ایجاد بستر مناسب برای ارائه مستقیم نظر نامزدها و اجرای این مناظرات به شکل زنده رضایت داشته اند.
تماس های مردمی با واحد ارتباط با مخاطبان (162) در روابط عمومی رسانه ملی نشان می دهد درصد زیادی از تماس ها به رضایتمندی مخاطب از اجرای زنده آن ارتباط داشته است.
نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیز پس از مناظره دوم، از اجرای آن در رسانه ملی و فرصتی که برای ارائه برنامه هایشان به طور مستقیم در اختیارشان قرار گرفته بود اظهار رضایت کردند.
رئیس کمسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری نیز پس از اجرای مناظره دوم با حضور در استودیوی خبر 21 شبکه اول ،مناظره را پربیننده ترین برنامه تبلیغی در انتخابات ریاست جمهوری ارزیابی و از تلاش صدا و سیما برای فراهم کردن امکانات لازم برای برگزاری مطلوب آن قدردانی کرد.

همچنین مطالعه کنید:

نخبگان دانشگاهی جذب بنگاه ها می شوند

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز برات قبادیان اظهار کرد: با توجه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *