صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
لطفا حرف‌هایی که در جلسات خصوصی زدید را به مردم آشکارا بگویید

لطفا حرف‌هایی که در جلسات خصوصی زدید را به مردم آشکارا بگویید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا،  حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری که در جمع هواداران خود در ورزشگاه شیرودی سخن می‌گفت خطاب به منتقدان ورقبای انتخاباتی خود گفت: شما توصیه تان در سال اول دولت این بود که ١۶ اذر را آزاد نگذارید، شما همیشه به دانشگاه به عنوان تهدید نگاه کردید.
بعد از این سخنان جمع حاضر در ورزشگاه شیرودی شعار "دانشجو می‌میرد ذلت نمی پذیرد" را سر دادند که روحانی ادامه داد: شما می خواستید جوانان ما در حصر و محاصره و انزوا باشند.
در این هنگام باز جمعیت حاضر با شعار به بیان خواسته خود در زمینه حصر پرداختند که روحانی خطاب به رقبای خود افزود:لطفا همان حرفهایی که در جلسات خصوصی زدید به مردم آشکارا بگویید، مگر هر روز فشار نیاوردید که اشتغال زنان باید متوقف شود.شما برگردید به بخش نامه های جنسیتی خودتان نگاه کنید،شما یک بار دیگر به احکامی که صادر کردید نگاه کنید.
وی ادامه داد:کارنامه ما روشن است، ما تبعیض جنسیتی را نمی فهمیم، ما ظلم جنسیتی را نمی پذیریم.
روحانی تاکید کرد: مردم ما راه خود را انتخاب کردند و از این مسیر بازنمی‌گردند، شعار ما روشن است  آزادی می خواهیم،ما آزادی سیاسی و اجتماعی، بیان و تفکر می خواهیم، آزادی انتخاب تفریح برای ساعات فراغت می خواهیم، ما آزادی برای نوع اشتغال و شغلمان می خواهیم.
این کاندیدای ریاست جمهوری با تاکید کرد : ما به دنبال امنیت واقعی و جامعه امن هستیم، ما فضای امنیتی نمی خواهیم، ما جامعه چند درصدی نمی خواهیم، ما ایران صد در صدی هستیم،ما قانون را برای همه دستگاه ها می خواهیم ما نهاد های استثناء شده از مالیات نمی خواهیم.

همچنین مطالعه کنید:

روحانی

دوران کرونا را باید تا ۶ ماه آینده در نظر بگیریم

به گزارش کسب و کار نیوز، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز ستاد ملی کرونا طی سخنانی اظهار داشت: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *