صفحه اصلی / ۷۵ درصد کوره‌پزخانه‌های تهران تعطیل‌ شده است

۷۵ درصد کوره‌پزخانه‌های تهران تعطیل‌ شده است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فارس، مرتضی منبع‌چی در بررسی وضع فعالیت کارخانه‌های فخاری اظهار کرد: وجود سایه رکود بر اقتصاد کشور، مشکلات زیادی را برای فعالان صنفی و تولیدکنندگان ایجاد کرده است و اتحادیه فخاران نیز از این قاعده مستثنی نیست.
وی تصریح کرد: بیشتر کارخانه‌ها در کشور از ریل تولید خارج شده‌ یا تعطیل‌ هستند یا اینکه با تعدیل نیرو با نیمی از ظرفیت خود در مسیر تولید حرکت دارند.
رئیس اتحادیه فخاران استان تهران با تأکید بر اینکه رکود در بخش مسکن، کارخانه‌های فخاری را رکودزده کرده، اضافه کرد: بیشتر کارخانه‌های اتحادیه فخاران یا تعطیل‌ بوده یا اینکه نیمه فعال‌ هستند و تولید آن‌ها به نصف رسیده است.
منبع‌چی با اشاره به اینکه باید ببینیم بازار مسکن تکان خواهد خورد یا خیر؟ تصریح کرد: منتظر هستیم و نظاره می‌کنیم که چه وضعی پیش خواهد آمد.
وی در تشریح وضع فخاران در کشور گفت: ۷۵ درصد کوره‌پزخانه‌های تهران تعطیل هستند و تنها ۲۵ درصد آن‌ها فعالیت دارند و با نیمی از توان خود کار می‌کنند.
رئیس اتحادیه فخاران استان تهران اظهار کرد: امیدواریم دولت در حوزه صنعت در آینده سیاستی اتخاذ کند که با خروج از رکود، رونق اقتصاد و بازار را شاهد باشیم.

همچنین مطالعه کنید:

تفاهم‌نامه مطالعات بلوک‌های اکتشافی

دومین تفاهم‌نامه مطالعات بلوک‌های اکتشافی امضا شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, آیین امضای تفاهم‌نامه «انجام مطالعات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *