صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
واحدهای صنعتی متوقف در کشور به ۵۶۷۵ واحد کاهش یافت

واحدهای صنعتی متوقف در کشور به ۵۶۷۵ واحد کاهش یافت

 با اعمال سیاست های حمایتی دولت تدبیرو امید، تعداد واحدهای صنعتی متوقف به ۵۶۷۵ واحد کاهش یافت که این رقم معادل ۱۴ درصد کل واحدهای دارای پروانه بهره برداری است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تارنمای سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی، «علی یزدانی» با اشاره به اینکه وضعیت واحدهای صنعتی در دولت تدبیر و امید روبه رشد است، افزود: در این دولت بیش از ۱۴ هزار و ۷۹۵ قرارداد جدید سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی امضا شده است. 
مدیرعامل‌ سازمان صنایع ‌کوچک و شهرک های صنعتی ایران تعطیلی ۴۱ درصدی واحدهای صنعتی را اظهارنظری غیر کارشناسی عنوان کرد و گفت: روند تعطیلی‌ واحدهای صنعتی در طول دولت تدبیر وامید با بهبود فضای کسب وکار پس از برجام و اقدام هایی نظیر آسیب شناسی واحدهای صنعتی و بهسازی و نوسازی آنها سیرکاهشی داشته است.
یزدانی تصریح کرد: با شناسایی و آسیب شناسی معضلات صنعتگران مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی، سیاست راه اندازی مجدد واحدهای صنعتی در دستورکار سازمان قرار گرفت.
وی افزود: علاوه بر راه اندازی مجدد واحدهای تعطیل، در سال ۹۵ نیز طرح رونق و اقدامات ضد رکود دولت با جدیت بیشتری در دستور کار قرار گرفت، به طوریکه در پایان سال گذشته تعداد واحدهای دارای پروانه بهره برداری در شهرک ها و نواحی صنعتی با رشد ۳۳.۵ درصدی به ۳۹ هزار و ۲۵۶ واحد افزایش یافت.
مدیرعامل سازمان صنایع ‌کوچک و شهرکهای صنعتی ایران خاطرنشان کرد: در طول دولت یازدهم در کل شهرک ها ونواحی صنعتی بیش از هشت هزار و ۹۹ واحدصنعتی با اشتغال ۱۳۲ هزار نفر به بهره برداری رسیده اند، که از این تعداد ، ۳۴۶۸ واحد صنعتی با اشتغال بیش از ۵۷ هزار نفر در شهرک ها ونواحی مجددا به چرخه تولید بازگشته اند.

همچنین مطالعه کنید:

سقف سنی ساختمان ها برای وام مسکن یکم به ۲۰ سال افزایش یافت

به گزارش کسب و کار نیوز، به پیشنهاد بانک مسکن و بر اساس موافقت کمیسیون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *