صفحه اصلی / عملیات اجرایی احداث ساختمان طب کار در شهرک صنعتی لیا آغاز شد

عملیات اجرایی احداث ساختمان طب کار در شهرک صنعتی لیا آغاز شد

 
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین ، " حمیدرضا خانپور " مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان  درآیین کلنگ زنی این ساختمان اظهار داشت : ساختمان طب کار  با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامت جسمی، روحی و روانی کارگران شاغل در واحدهای تولیدی و صنعتی  مستقر در شهرک صنعتی احداث خواهد شد که از طریق بررسی و ارزیابی محیط کار، معاینات دوره‌ای و غربالگری باعث تشخیص زودرس و درمان به موقع بیماری‌ها وآسیب‌های ناشی از کار می‌شوند. 
وی با اشاره به سرمایه گذاری این طرح گفت: بالغ بر 2 میلیارد ریال سرمایه گذاری احداث ساختمان این طرح می باشد که در پایان شش ماهه امسال با عاتباری بالغ بر یک میلیارد ریال تجهیز و به بهره برداری می رسد.
قابل ذکر است این مراسم با حضور سیده حمیده زرآبادی عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی ، مدیریت دفتر استراتژیک وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی و مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و جمعی از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی  در شهرک صنعتی لیا برگزار شد.
در حال حاضر 418 قرارداد با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک صنعتی لیا منعقد شده که از این تعداد 458 واحد تولیدی با سرمایه گذاری پنج هزار و 700 میلیارد ریال و اشتغال بیش از ده هزار نفر به بهره برداری رسیدند.

همچنین مطالعه کنید:

ساسان انصاری

انصاری: هفته‌های قبل در گلزنی بدشانس بودم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, سرخپوشان فوتبال آذربایجان در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *