صفحه اصلی / مستعدان‌برتر از صاایران بازدید می‌کنند

مستعدان‌برتر از صاایران بازدید می‌کنند

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ پس از بازدید گروهی از نخبگان و مستعدان‌برتر در اسفندماه سال گذشته و پیرو درخواست و استقبال برخی بازدیدکنندگان، بازدید از گروه فضایی صاایران با هدف تعمیق و توسعه مباحث مطرح شده در بازدید گذشته، پنجشنه؛ بیست‌ویکم اردیبهشت‌ماه صورت خواهد پذیرفت.
افرادی که در دورۀ گذشته شرکت داشته‌اند در اولویت اول، و سایر مستعدان‌برتر که حوزه فعالیت و علاقه‌شان هوا فضا، متالوژی، مکانیک، الکترونیک و یا فضای مجازی است، می توانند در این بازدید حضور داشته باشند.
شرکت صنایع الکترونیک ایران (صا ایران) در سال 1351 با هدف تأمین بازارکالاهای الکترونیک خانگی و مصرفی در ایران و منطقه تأسیس شد. این شرکت با داشتن شش زیر مجموعه، بزرگترین شرکت تولیدکننده دستگاه‌های الکترونیکی در ایران است که در مجموع، 4000 کادر مجرب را در رشته‌های مختلف به کار گرفته است.
 شرکت الکترونیک ایران علاوه بر محصولات متنوع در زمینه تحقیق و توسعه R&D که به‌عنوان زیربنای دستیابی به فناوری الکترونیک محسوب می شود، به وضعیت مطلوبی دست یافته است.
شرکت صنایع الکترونیک ایران دارای 8 زیر مجموعه، الکترونیک شیراز(صا شیراز)، مخابرات ایران(صما)، امنیت فضای تبادل اطلاعات (صاافتا)، ایز ایران، شرکت انستیتو ایزایران، شرکت صنایع قطعات الکترونیک ایران(صقا)، صنعت اپتیک اصفهان(صاپا) و پژوهشگاه الکترونیک ایران است.
لازم به ذکر است، متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سامانه معاونت فرهنگی بنیاد ملی نخبگان مراجعه کنند.

همچنین مطالعه کنید:

معاون برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور منصوب شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *