صفحه اصلی / 20 هزار میلیارد ریال طرح آب و فاضلاب آماده واگذاری به بخش خصوصی است

20 هزار میلیارد ریال طرح آب و فاضلاب آماده واگذاری به بخش خصوصی است

آماده مبادله است که به زودی از آنها رونمایی می شود.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا, «حمیدرضا جانباز»افزود: قراردادهای مشارکت بخش خصوصی در زمینه های تامین آب، اجرای طرح های فاضلاب، مدیریت توزیع آب، شیرین سازی آب و اجرای تصفیه خانه های آب و فاضلاب است.
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اعلام کرد: این همکاری ها نهایی شده و طرف های بخش خصوصی نیز مشخص شده اند و آماده ایم در مراسمی از این قراردادها رونمایی کنیم.
وی با بیان اینکه این مجموعه یکی از شرکت های پیشگام در زمینه تامین منابع مالی است، افزود: در سه سال گذشته، ‌بیش از 47 هزار میلیارد ریال قرارداد در زمینه های تامین آب، اجرای طرح های فاضلاب، مدیریت توزیع آب، شیرین سازی آب و اجرای تصفیه خانه های آب و فاضلاب با بخش خصوصی امضا و اجرای آنها به فعالان بخش خصوصی واگذار شده است.
«حمید چیت چیان» وزیر نیرو اوایل اردیبهشت ماه جاری اجرای طرح های آبرسانی و برق رسانی را نشاندهنده خروج صنعت آب و برق از رکود دانست و گفت: در سه سال و نیم فعالیت دولت تدبیر و امید پنج هزار و ٢٠٠ روستای کشور به جمع روستاهای دارای آب پیوست که آبرسانی به این آنها به معنای افزایش کار برای شرکت های فعال در بخش صنعت آب و خروج این صنعت از رکود است.
به گفته وزیر نیرو، اکنون ٢ هزار و ٩٠٠ شرکت پیمانکار کوچک و متوسط در آبرسانی به روستاها فعالیت می کنند و 50 هزار نفر در این شرکت ها مشغول به کارند.

همچنین مطالعه کنید:

Consume ready meals

دلایل چاقی با مصرف غذاهای آماده

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایت تبیان، همه می‌دانیم که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *