صفحه اصلی / تخفیف ویژه به برگزیدگان نمایشگاه صنایع دستی تعلق می گیرد

تخفیف ویژه به برگزیدگان نمایشگاه صنایع دستی تعلق می گیرد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر ، پویا محمودیان از اختصاص تخفیفی ویژه به برگزیدگان نمایشگاه های صنایع دستی در سال ۹۵ خبر داد و گفت: سال گذشته دو نمایشگاه ملی در تهران برگزار شد؛ یکی بیست و هتمین نمایشگاه صنایع دستی بود که همزمان با روز جهانی در سالن نمایشگاه های بین المللی تهران به پا شد و دیگری «عیدانه» که در آستانه سال نو برگزار و با استقبال مخاطبان روبه رو شد. قرار است در بیست و هشتمین نمایشگاه ملی و بین المللی صنایع دستی، برگزیدگان این دو نمایشگاه از تخفیفی ویژه برخوردار شوند و غرفه های خود را با هزینه کمتری اجاره کنند.
مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور همچنین بیان کرد: برگزیدگان نمایشگاه عیدانه و همچنین نمایشگاه ملی صنایع دستی برای شرکت در نمایشگاه های خارجی در اولویت هستند تا دیگر هنرمندان هم تشویق شوند و کیفیت آثار خود و همچنین حضورشان در نمایشگاه به جهت غرفه بندی و ارتباط با مخاطب را بالا ببرند.
محمودیان به تاریخ دقیق برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه ملی و بین المللی صنایع دستی اشاره و بیان کرد: ۲۹ اردیبهشت انتخابات ریاست جمهوری وپس از آن ماه مبارک رمضان است به همین خاطر تصمیم گرفتیم زمان برگزاری نمایشگاه را از خرداد به ۳۰ تیر موکول کنیم.
او از حضور فراورده های دستی  برا ی نخستین بار در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب خبر داد و گفت: تلاش خود را کردیم تا در نمایشگاه کتاب، غرفه داشته باشیم اما کوشش ما به ثمر نرسید اما توانستیم در فضایی بالغ بر ۹۰ متر، در فضای باز نمایشگاه کتاب حضور پیدا کنیم و امیدواریم این اتفاق به معرفی صنایع دستی و حمایت بیشتر از هنرمندان کمک کند.

همچنین مطالعه کنید:

Soleimani

امکان افزایش نرخ سود بیمه‌های زندگی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، سلیمانی در دومین همایش بیمه‌های عمر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *