صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
جوایز ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران اهدا شد

جوایز ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران اهدا شد

بنگاه‌های اقتصادی ایران به شرکت‌های منتخب هیئت داوران اهدا شد. شرکت نستله نیز توانست در دو بخش هماهنگی در بخش‌های استاندارد و رویکرد زیست‌محیطی مورد قدردانی قرار بگیرد.
به گزارش کسب و کار نیوز، در این مراسم، آقای جان نوتردام، مسئول شبکه مسئولیت اجتماعی CSR Europe طی سخنرانی خود از اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی و همچنین تعیین اهداف توسعه پایدار گفت و اظهار داشت: «توسعه پایدار و همچنین عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌ها، منتج به نوآوری و ایجاد موقعیت‌های جدید در عرصه‌های مختلف یک کشور، افزایش اعتبار و محبوبیت شرکت‌ها و همچنین جذب و حفظ کارمندان، مشتریان و ذینفعان خواهد شد. از همین‌رو، شرکت‌ها باید توجه به مقوله مسئولیت‌های اجتماعی و توسعه پایدار را در اولویت‌های کاری خود قرار دهند.»
علیرضا سرابچی، مدیر کل ارتباطات و سرویس‌های بازاریابی شرکت نستله ایران پس از دریافت لوح از دستان هیئت داوران این همایش گفت: «خوشحالیم که بار دیگر فعالیت‌های ایجاد ارزش مشترک و مسئولیت‌های اجتماعی نستله از طرف صاحب‌نظران این حوزه شناخته شد. این جوایز نستله را در بهبود کیفیت زندگی مردم و سهیم‌شدن در ساخت آینده‌ای بهتر بیش از پیش مصمم‌تر خواهد کرد.»
اولین دور از این رویداد که با همت شورای سیاست‌گذاری این مراسم از جمله دکتر عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی کشور و دکتر فاطمه دانشور برگزار شد، با معرفی شرکت‌های ایرانی فعال و موفق در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی به پایان رسید.

همچنین مطالعه کنید:

آشفته بازار قیمتی خودرو

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اما بررسی ها از بازار خودروی تهران، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *