صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
افت قیمت نفت دوامی نخواهد داشت

افت قیمت نفت دوامی نخواهد داشت

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, کارشناسان بانک‌های آمریکایی سیتیگروپ و گلدمن ساکس اعلام کردند که افت قیمت نفت به پایین ترین حد پنج ماه اخیر، تنها ناشی از دلایل فنی معاملاتی است و عرضه نفت همچنان رو به کاهش دارد.
اد مورس، رئیس پژوهش کالا در بانک آمریکایی سیتیگروپ، گفت: بازار نفت از نظر بنیادین، واقعا رو به کاهش عرضه حرکت می کند؛ هیچ گاه نمی توان گفت که قیمت نفت از مرزی مشخص پایین تر نمی رود، اما گمان می کنم که اکنون فرصتی عالی برای آغاز خرید نفت (در بازارهای مالی) است.
بانک آمریکایی گلدمن ساکس نیز اعلام کرد: روند کاهش سطح ذخیره سازی سوخت در ماه آوریل امسال نیز ادامه یافته است و در صورت تمدید توافق کاهش تولید سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) پس از ماه ژوئن امسال، این روند شتاب خواهد گرفت.
این بانک همچنین عنوان کرد: دورنمای گسترده تر تقاضای نفت نیز تا به اینجا، همچنان امیدوار کننده است.
افزون بر این، مورس اعلام کرد: افت هشت درصدی قیمت نفت در هفته گذشته، تنها ناشی از دلایل فنی معاملاتی بوده و گفت: هیچ (مشکل) بنیادینی وجود ندارد و چیزی در بازار نفت عوض نشده است.

همچنین مطالعه کنید:

تخلف بزرگ در گرانفروشی موبایل

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، مهدی محبی، رئیس اتحادیه دستگاههای مخابراتی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *