صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
افتتاح مرکز توسعه رقابت پذیری کسب وکار در اتاق لرستان

افتتاح مرکز توسعه رقابت پذیری کسب وکار در اتاق لرستان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط‌عمومی جشنواره ملی بهره وری؛ فرشیدشکرخدایی با بیان این خبر اظهار داشت: مرکز توسعه رقابت‌پذیری کسب وکار ایران با ماموریت کمک به افزایش سطح رقابت‌پذیری سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی ایرانی و توسعه موضوع رقابت‌پذیری و بر اساس مصوبه شورای سیاست‌گذاری جشنواره ملی بهره‌وری در سال 1394 در کشور پایه‌گذاری گردیده است.
وی با بیان اینکه در آغاز، تمرکز این مرکز بر ارزیابی رقابت‌پذیری در سطح خرد (بنگاه‌های اقتصادی) می‌باشد، تصریح کرد: چشم‌انداز این مرکز، فعالیت به عنوان مرجع رسمی اندازه‌گیری وپایش رقابت‌پذیری در سطح بنگاههای بازرگانی ،صنعت ،معدن و کشاورزی در کشور می‌باشد.
دبیر جشنواره ملی بهره وری خاطرنشان ساخت: از جمله دستاوردهای جامع این مرکز می‌توان به اطلاعات حرفه‌ای مدیریتی و تصمیم‌ساز در سطح خرد (بنگاه‌های اقتصادی) اشاره کرد که امید می‌رود بنگاه‌های رقابت‌پذیر در صنایع مختلف که از توان رقابتی بالایی در بازارهای رقابتی برخوردار هستند، احتمال موفقیت‌شان در میدان‌های رقابتی اقتصادی و تجاری بیشتر باشد. 
شکرخدایی عنوان داشت: هدف این مرکز، کمک به شناسایی حوزه‌هایی با رقابت‌پذیری پایین در بنگاه‌های اقتصادی مختلف به تفکیک صنایع و در نهایت رقابت‌پذیر نمودن محیط کسب و کار در کل اقتصاد ایران است.
مرکز توسعه رقابت‌پذیری کسب و کار با همکاری جشواره ملی بهره‌وری ایران در  ١٤ اردیبهشت در اتاق بازرگانی ،صنعت ،معدن و کشاورزی لرستان افتتاح شد.

همچنین مطالعه کنید:

کرونا در کمین بازار شب عید

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، با افزایش آمار ابتلا به کرونا در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *