صفحه اصلی / قیمت شیرینی شیرین ماند

قیمت شیرینی شیرین ماند

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از رازق ، علی بهره‌مند در خصوص قیمت شیرینی در بازار با توجه به اعیاد شعبانیه اظهار کرد: طبیعتا در روزهای پیش رو با توجه به وجود اعیاد بازار شیرینی رونق نسبی خواهد گرفت اما قیمت انواع شیرینی در بازار نسبت به سال 93 افزایش نداشته و قیمت‌های عرضه شیرینی همچنان طبق مصوبه سال 93 محاسبه می‌شود.
رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان افزود: در روزهای آتی هیچ گونه افزایش قیمتی را نخواهیم داشت و با توجه به ارسال پیشنهاد اتحادیه مبنی بر افزایش قیمت تا زمان مصوب نشدن نرخ جدید، شیرینی فروشان با همان قیمت قبلی محصولات خود را عرضه خواهند کرد.
وی خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر 5 نوع شرینی عنوان پر مصرف ترین شیرینی‌ها را به خود اختصاص داده‌اند که دارای نرخ مصوب هستند مانند شیرینی‌های تر، دانمارکی، پاپیونی زبان ، برنجی و کیک یزدی.
بهره‌مند با بیان اینکه شکر و مواد اولیه با قیمت آزاد به دست قنادان می‌رسد، بیان کرد: تا به امروز در هیچ قنادی شکر با نرخ دولتی عرضه نشده و دولت سوبسیدی برای تهیه مواد اولیه قنادی‌ها پرداخت نمی‌کند لذا مواد اولیه مصرفی با قیمت آزاد در بازار یافت می‌شود و کمبودی در بازار نداریم.
وی در ارتباط با وضعیت صادرات شیرینی‌ در سال‌های اخیر، گفت: بحث صادرات یکی از چشم اندازهای صنعت شیرینی کشور بوده و تولیدکنندگانی که به سمت صنعتی شدن در حال حرکت هستند با ایجاد کارخانه‌های بزرگتر‌ محصولات خود را به بازارهای مختلفی صادر می‌کنند.
رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان ادامه داد: در حال حاضر محصولات تولید داخل به کشورهایی مانند کانادا، حوزه خاورمیانه، استرالیا و بازارهای اروپایی صادر می شود.

همچنین مطالعه کنید:

نخبگان دانشگاهی جذب بنگاه ها می شوند

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز برات قبادیان اظهار کرد: با توجه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *