صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
آمادگی شبکه نمایندگی های سایپا در مازندران در آستانه روز طبیعت

آمادگی شبکه نمایندگی های سایپا در مازندران در آستانه روز طبیعت

وی افزود: با توجه به بازگشت مسافران نوروزی و در آستانه روز طبیعت تمام نمایندگی های استان مازندران تا پایان تعطیلات فعال بوده و آماده ارائه خدمات به گردشگران نوروزی هستند.
ابوطالبی بحث نظارت در ارائه خدمات در طرح نوروزی سایپا یدک را بسیار مهم توصیف کرد و ادامه داد: انجمن صنفی نمایندگی های سایپا، نظارت بر شبکه خدمات و امداد رسانی را به صورت ویژه پیگیری می نمایند. 
رئیس انجمن صنفی نمایندگی های سایپا در مازندران با اشاره به وظیفه بازرسان امداد نوروزی افزود: بازرسان این ستاد با مراجعه حضوری به نمایندگی ها و تیم های امدادی، فعالیت شبکه امدادرسانی در استان را رصد کرده و چشم بینای انجمن در نظارت بر فعالیت نوروزی نمایندگی های سایپا در استان است. 
رئیس انجمن صنفی نمایندگی های استان مازندران در پایان افزود: با توجه به تاکید مدیرعامل سایپا بر ارائه خدمات مناسب در طرح امداد نوروزی ۹۶، انجمن صنفی نمایندگی های استان مازندران تمام تلاش خود را در ارائه خدمات برتر به مشتریان سایپا و گردشگران نوروزی مازندران به کار بست تا با ارائه خدمات مناسب، سفر خاطره انگیزی را برای مسافران نوروزی این استان به یادگار بگذارد.
 
 

همچنین مطالعه کنید:

بیکاران

تداوم سونامی گرانی خوراکی ها

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، افزایش قیمت مرغ و ناهماهنگی بین دولت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *