صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
بازدید بازرسان وزارت بهداشت از مراکز درمانی کشور

بازدید بازرسان وزارت بهداشت از مراکز درمانی کشور

توسط بازرسان و گروه ناظرین تحت بازدید و ارزیابی قرار می گیرد.
به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از مهر، دکتر پیرحسین کولیوند ضمن بازدید از اورژانس بیمارستان های شهید مدنی، شهید رجایی، کمالی،اتاق عمل بیمارستان مدنی  و بخش های ویژه بیمارستان کمالی، از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات دهی به مردم قرار گرفت.
وی از افزایش تخت های بیمارستانی و تاسیس بخش های جدید ابراز رضایت کرد و اظهارداشت: جا دارد با توجه به شرایط خاص بیمارستان کمالی، این مرکز به عنوان  بیمارستان جامع تخصصی بانوان در نظر گرفته شود.
سرپرست مرکز اورژانس کشور در ادامه از پایگاه هوایی اورژانس ۱۱۵ البرز بازدید نمود و با اشاره به انجام ۴۵ ماموریت و اعزام ۱۵۰ مصدوم و بیمار به بیمارستان ها توسط اورژانس هوایی در کشور، گفت: اختصاص بالگرد به استان پرتردد البرز برای نجات جان مصدومان و حادثه دیدگان جای خرسندی دارد.
کولیوند افزود: از شروع طرح نوروزی تاکنون ۱۲۰۹۱۸ ماموریت توسط اورژانس اقدام شده که ۸۸۳۵ ماموریت آن در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.
وی گفت: تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور توسط بازرسان و گروه ناظرین تحت بازدید و ارزیابی قرار می گیرد که مردم از خدمات مطلوب درمانی بهره مند گردند.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *