صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
رامین رضاییان خواستار جدایى از پرسپولیس

رامین رضاییان خواستار جدایى از پرسپولیس

رامین رضاییان که در اردوى دبى از سوى برانکو ایوانکوویچ به دلیل درگیرى با على علیپور اخراج شد، هنوز وضعیت نامشخصى بعد از سه هفته پشت سر مى گذارد و مسوولان پرسپولیس تصمیم قطعى در خصوص این مساله را به او ابلاغ نکرده اند.
رضاییان که بعد از پایان دیدارهاى تیم ملى برابر چین و قطر در انتظار تماس مسوولان پرسپولیس براى حضور در تمرینات بود اما با تماس محمود خوردبین به عنوان سرپرست تیم و ابلاغ دستور ادامه روند عدم همراهى تیم و حضور در تمرینات مواجه شد. این شرایط و بلاتکلیفى باعث شد تا رامین رضاییان با حضور در باشگاه به دنبال صحبت با مسوولان تیم و مشخص شدن وضعیتش باشد که با عدم حضور مسوولان دست خالى ساختمان باشگاه را با عصبانیت ترک کرد. در این ارتباط نزدیکان این مدافع ملى پوش خبر از تصمیم رضاییان مبنى در درخواست رضایتنامه و جدایى قریب الوقوع این بازیکن از پرسپولیس را مى دهند.
رضاییان که از ابتداى فصل و بعد از تصمیم غیرحرفه اى خود مبنى بر حضور در لیگ ترکیه و در بازگشت با رفتار قهرگونه و طرد مسوولان پرسپولیس و اعضاى فنى تیم مواجه شده بود، بعد از عذرخواهى هاى پیاپى و ندامت از رفتار خود و تمکین دستورات کادرفنى و قبول نیمکت نشینى توانست در بازگشت به ترکیب یکى از مهره هاى تاثیرگذار سرخپوشان تبدیل شود با این حال یک رفتار غیرحرفه اى از سوى این بازیکن در اردوى امارات و پیش از جدال با الوحده به زعم این بازیکن با تنبیه شدیدى همراه شد و در حالى که طرف دیگر درگیرى به تمرینات بازگشته و در ترکیب نیز قرار گرفته، مسوولان باشگاه حتى جلسه اى براى تعیین تکلیف رضاییان تشکیل نداده اند تا ناراحتى این مدافع ملى پوش را به همراه داشته باشد. رضاییان با این شرایط به نزدیکان خود اعلام کرده علیرغم علاقه قلبى اش به تیم و هوادارانش چاره اى جز تصمیم به قطع همکارى براى او باقى نمى ماند و در نهایت باید دید تصمیم مسوولان باشگاه در این زمینه چه خواهد بود.
 
 
 
 
 
 

همچنین مطالعه کنید:

مجلس با نمایندگان کارشناس، فعال و پاکدست در رأس امور خواهد بود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، نمایندگان را به مسائلی همچون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *