صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
اولین تصویر از آنر نوت ۹ فاش شد

اولین تصویر از آنر نوت ۹ فاش شد

تقریبا ۸ ماه از زمان عرضه آنر نوت ۸ می‌گذرد؛ فبلتی با مشخصات سخت‌افزاری قدرتمند که از طراحی جالبی نیز برخوردار است. حال، تصویری در فضای مجازی قرار گرفته که گفته می‌شود متعلق به آنر نوت ۹ است. این در حالی است که هنوز زمان زیادی از عرضه آنر وی ۹ و آنر ۸ لایت نمی‌گذرد.
آنچه از تصویر مشخص است، احتمال بزرگ بودن ابعاد صفحه نمایشگر آنر نوت ۹ است که می‌تواند از ۶ اینچ نیز بیشتر باشد. با وجود اینکه در تصویر تنها می‌شود پشت آنر نوت ۹ را مشاهده کرد؛ اما احتمال اینکه این محصول از نمایشگر بزرگ و صفحه بدون حاشیه برخوردار باشد، زیاد است.
از دیگر جزئیاتی که در تصویر به چشم می‌خورد، بدنه تماما فلزی و وجود حسگر اثر انگشت در پشت آنر نوت ۹ است. شایعات در مورد آنر نوت ۹  حاکی از این هستند که محصول جدید برند آنر دارای نمایشگر تمام صفحه است و دکمه هوم نیز روی نمایشگر قرار دارد.
در تصویر می‌توان ترکیب دوربین دوگانه را نیز مشاهده کرد. البته باید به این نکته اشاره کرد که آنر نوت ۸ از یک دوربین در پشت خود بهره می‌برد. آنر نوت ۹ از تراشه قدرتمند کرین ۹۶۰ برخوردار است و همراه با یک نمایشگر ۲K روانه بازار می‌شود.
مدیرعامل کمپانی هواوی‌، یو چنگ دونگ، در مصاحبه‌ای گفته است کمپانی هواوی می‌خواهد در آینده به برندهایی که گوشی هوشمند با نمایشگر بدون حاشیه عرضه می‌کنند بپیوندد. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا آنر نوت ۹ از صفحه بدون حاشیه بهره می‌برد یا خیر.
مطابق شایعات، آنر نوت ۹ تابستان عرضه خواهد شد؛ بنابراین با گذشت زمان می‌توانیم شاهد انتشار اخبار بیشتر در مورد این محصول باشیم.

همچنین مطالعه کنید:

ناکارآمدی ارزانی وام مسکن با خیز قیمت ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، به عبارتی دیگر طی دست‌کم دو سال …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *