صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
بازدید مدیرعامل گروه سایپا از پروژه آماده سازی خط تولید محصولات SP100

بازدید مدیرعامل گروه سایپا از پروژه آماده سازی خط تولید محصولات SP100

به گزارش کسب و کارنیوز دکتر مهدی جمالی در این بازدید بر ضرورت اجرای برنامه های فنی گروه در راستای آماده سازی خطوط تولید محصولات آینده گروه سایپا تاکید کرد.
براساس این گزارش به دنبال طی شدن مراحل نهایی طراحی پلت فرم SP100 در گروه سایپا، این مجموعه به طور همزمان، اقدام به برنامه ریزی های لازم جهت طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی دستگاه ها و سامانه های خط تولید محصولات مبتنی بر این پلت فرم در شرکت سایپا کرده و در حال حاضر نیز مطابق برنامه زمان بندی، مراحل این پروژه را در دست اجرا دارد.
مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته تاکنون حدود ۶۰ درصد پروژه راه اندازی خط تولید SP100 به مرحله اجرا درآمده و قرار است تا پیش از اتمام فروردین ماه سال جاری به صورت کامل صورت گیرد.
در حال حاضر به طور میانگین روزانه بیش از ۱۲۵۰ نفرساعت در این پروژه مشغول فعالیت هستند تا این برنامه مطابق اهداف سایپا در موعد مقرر به اجرا درآید.
گفتنی است گروه خودروسازی سایپا در راستای برنامه توسعه محصول و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی، مشغول طراحی و ساخت پلت فرم اختصاصی خود موسوم به SP100 است و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است محصولات مبتنی بر این پلت فرم در شرکت سایپا تولید شوند.

همچنین مطالعه کنید:

دیوار

چه کسانی از حذف قیمت‌ مسکن در سایت‌‌های اینترنتی سود می‌برند؟

 به گزارش کسب و کار نیوز، واقعیت این است که التهاب بازار چیزی فراتر از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *