صفحه اصلی / شاهد بهبود رفتار ترافیکی و کاهش تصادفات هستیم

شاهد بهبود رفتار ترافیکی و کاهش تصادفات هستیم

هستیم، گفت: این مهم در سایه تعاملات مطلوب و مؤثر پلیس و مردم حاصل شده است.
به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار دکتر اسکندر مومنی، در دهمین جلسه قرارگاه مرکزی امام علی (ع) با اشاره به آغاز به کار این قرارگاه از ۲۵ اسفند ماه تا ۱۴ فروردین ماه سال جاری، اظهار کرد: همزمان با آغاز طرح نوروزی، کارکنان نیروی انتظامی در راستای خدمات دهی مطلوب و مضاعف به مردم در سراسر کشور آماده باش هستند و در جای جای نقاط مرزی، روستایی جاده‌ای و شهری حضور فعال دارند.
جانشین فرمانده ناجا، با اشاره به اینکه رویکرد محوری پلیس ایجاد و توسعه امنیت و آرامش در جامعه است ادامه داد: خوشبختانه با شروع طرح نوروزی و آغاز سفرها هموطنان عزیز، شاهد بهبود رفتار ترافیکی و کاهش تصادفات هستیم که این مهم بیانگر افزایش تعاملات مطلوب پلیس و مردم است و نقش سازنده مردم را ارج می‌نهیم.
سردار مؤمنی با اشاره به بهبود شاخص‌های انتظامی و امنیتی گفت: تلاش نیروی انتظامی توسعه نظم و امنیت در جامعه است و کارکنان ناجا خدمت به مردم را توفیق بزرگی می‌دانند.
گفتنی است؛ دهمین جلسه قرارگاه مرکزی امام علی (ع) به ریاست سردار اسکندر مومنی جاشین فرمانده ناجا و با حضور سردار محسن فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، سردار محرم مجرد رئیس بازرسی کل ناجا، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، سردار عطایی جانشین معاونت عملیات ناجا، حجت الاسلام والمسلمین عسگر نجفی جانشین معاونت اجتماعی ناجا و جمع دیگری از مسئولان برگزار شد.
در این جلسه مسئولان رده‌های تخصصی گزارشی از عملکرد خود ارائه و تدابیر و رهنمودهای لازم توسط جاشین فرمانده ناجا ابلاغ و اعلام شد.

همچنین مطالعه کنید:

Knowledge base

تشکیل دانش‌بنیان‌ها درگیر قوانین دست‌وپاگیر

مینا حسینی  به گزارش کسب و کار نیوز، در همین رابطه رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *