صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
بهره‌برداری از راه‌آهن تهران- همدان در هفته نخست اردیبهشت‌ماه

بهره‌برداری از راه‌آهن تهران- همدان در هفته نخست اردیبهشت‌ماه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان همدان،" محمد ناصر نیکبخت" با  بیان اینکه راه‌آهن تهران ـ همدان هفته اول اردیبهشت ماه به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: با توجه به علاقمندی رئیس جمهور برای حضور در افتتاحیه پروژه، امید است در این مراسم حضور یابد.
وی در  بازدید از روند ریل‌گذاری راه آهن تهران ـ همدان در محل ایستگاه فامنین اظهار کرد: با حضور معاون وزیر راه وشهر سازی در بازدید از پروژه راه آهن تهران ـ همدان شرایط تسریع در کار پروژه بیشتر فراهم خواهد شد.
وی با بیان اینکه تا ایستگاه همدان باید ۴۰کیلومتر دیگر ریل‌گذاری شود، گفت: چند روز پیش ۳۰ میلیارد تومان به پروژه راه آهن تهران ـ همدان اختصاص یافته که پرداخت هم شد.
استاندار همدان با اشاره به اینکه این پروژه با دریافت ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیصی مشکل مالی ندارد، افزود: قرار است روزانه دو کیلومتر ریل‌گذاری انجام شود.
وی با بیان اینکه این پروژه هفته اول اردیبهشت ماه به بهره‌برداری می‌رسد، اضافه کرد: با توجه به علاقمندی رئیس جمهور برای حضور در افتتاحیه پروژه، امید است در این مراسم حضور یابد.

همچنین مطالعه کنید:

اقتصاد پسا بایدنی؛ ما به مذاکره دیگری احتیاج داریم!

حسین سلاح ورزی دونالد ترامپ در دوران ریاست جمهوری خود تحریم بسیار سخت و بی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *