صفحه اصلی / عیدی‌های ویژه برای مسافران هوایی همدان

عیدی‌های ویژه برای مسافران هوایی همدان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ پروازهای همدان-مشهد و همدان-کیش و بالعکس که طرفدار زیادی هم دارد، از نوروز 96 افزایش می‌یابد و این موضوعی است که سهراب کلوندی، مدیر این فرودگاه، به عنوان یکی از ویژه برنامه‌های نوروزی از آن نام می‌برد.
وی می‌افزاید: البته از نوروز 96 پرواز به مقصد عتبات عالیات از فرودگاه همدان افتتاح خواهد شد و این هدیه‌ای دیگر به مردم خونگرم و مهربان همدان است.
کلوندی از تکمیل پروژه سردر اصلی فرودگاه، پیگیری افزایش پرواز در مسیرهای تهران-همدان- تهران و پرواز همدان-نجف-همدان که از نیمه دوم اسفندماه آغاز شده است و برگزاری مناقصه پروژه محوطه‌سازی با اعتباری افزون بر 20 میلیارد ریال به عنوان مهمترین اقدامات انجام شده در این فرودگاه طی سال 1395 نام برد و درباره مهمترین برنامه‌های سال 96 این فرودگاه هم گفت: تکمیل پروژه تکنیکال بلاک برج مراقبت، تکمیل پروژه ترمینال زیارتی و اجرای پروژه محوطه‌سازی، از سایر برنامه‌های ما در سال 96 اهمیت بیشتری دارند.
به گفته کلوندی، این فرودگاه به سوئیچینگ برج مراقبت پرواز، خودروی کفساز ویژه واحد ایمنی-زمینی و دستگاه‌های ایکس‌ری و گیت‌وی، به عنوان خریدهای اساسی برای ارائه خدمات ایمن‌تر و باکیفیت‌تر نیاز دارد.
گفتنی است؛‌فرودگاه همدان با توجه به جایگاه منحصر به‌فرد خود، یکی از مهمترین فرودگاه‌های غرب کشور به شمار می‌رود. این فرودگاه یکی از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های ایران با قدمتی بیش از 9 دهه است. در سال 1345 شمسی پروژه ساخت فرودگاه جدید که در حوالی فرودگاه قدیم واقع شده بود، مورد مطالعه قرار گرفت و در سال 1349 ساخت این فرودگاه آغاز شد. این پروژه در سال 1351 به  بهرهبرداری رسید. اکنون این فرودگاه در فاصله حدود 8 کیلومتری ضلع شمال‌شرقی شهر همدان واقع شده است. فرودگاه همدان دارای باند پرواز و مجهز به  دستگاه‌های کمک ناوبری  NDB است.

همچنین مطالعه کنید:

Knowledge base

تشکیل دانش‌بنیان‌ها درگیر قوانین دست‌وپاگیر

مینا حسینی  به گزارش کسب و کار نیوز، در همین رابطه رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *