صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
جابه‌جای بیش از ۲۴ هزار مسافر در زنجان از ابتدای طرح نوروزی

جابه‌جای بیش از ۲۴ هزار مسافر در زنجان از ابتدای طرح نوروزی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی, ایرج دست‌نشان اعلام کرد: از آغاز سفرهای نوروزی (۲۵ اسفندماه ۹۵) تا سوم فروردین‌ماه امسال تعداد ۲۴ هزار و ۵۷۹ مسافر در قالب ۳۲۲۲ سفر در استان زنجان جابه‌جا شده‌اند.
وی همچنین با یادآوری اینکه طی دیروز (سوم فروردین‌ماه) ۴۶ بلیت به صورت اینترنتی و ۸۴۳ بلیت نیز به صورت حضوری پیش‌فروش شده است، ادامه داد: در کل ستاد تا سوم فروردین‌ماه امسال ۸۶۳ بلیت به صورت اینترنتی و ۶۷۰۳ بلیت به صورت حضوری پیش‌فروش شده است.
این مسئول با اشاره به میزان ترددهای صورت گرفته در استان، تصریح کرد: در سومین روز از سال جدید تعداد ۳۲۶ هزار و ۶۰۴ وسیله نقلیه در جاده‌های زنجان تردد کرده‌اند که این آمار از آغاز سفرهای نوروزی (۲۵ اسفندماه ۹۵) تا سوم فروردین‌ماه امسال ۳ میلیون و ۱۴۱ هزار و ۳۰۹ وسیله نقلیه بوده است.
دست‌نشان اظهار کرد: تا پایان نهمین روز از سفرهای نوروزی، ۸۵ درصد ترددها مربوط به خودروهای سبک و ۱۵ درصد ترددها نیز مربوط به خودروهای سنگین بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت (۲۵ اسفندماه پارسال تا سوم فروردین‌ماه امسال) ۵ درصد تخلفات مربوط به سرعت غیرمجاز، یک درصد مربوط به سبقت غیرمجاز و ۱۴ درصد تخلفات صورت گرفته نیز مربوط به فاصله غیرمجاز بوده است.

همچنین مطالعه کنید:

مجلس با نمایندگان کارشناس، فعال و پاکدست در رأس امور خواهد بود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، نمایندگان را به مسائلی همچون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *