صفحه اصلی / جابه‌جای بیش از ۲۴ هزار مسافر در زنجان از ابتدای طرح نوروزی

جابه‌جای بیش از ۲۴ هزار مسافر در زنجان از ابتدای طرح نوروزی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی, ایرج دست‌نشان اعلام کرد: از آغاز سفرهای نوروزی (۲۵ اسفندماه ۹۵) تا سوم فروردین‌ماه امسال تعداد ۲۴ هزار و ۵۷۹ مسافر در قالب ۳۲۲۲ سفر در استان زنجان جابه‌جا شده‌اند.
وی همچنین با یادآوری اینکه طی دیروز (سوم فروردین‌ماه) ۴۶ بلیت به صورت اینترنتی و ۸۴۳ بلیت نیز به صورت حضوری پیش‌فروش شده است، ادامه داد: در کل ستاد تا سوم فروردین‌ماه امسال ۸۶۳ بلیت به صورت اینترنتی و ۶۷۰۳ بلیت به صورت حضوری پیش‌فروش شده است.
این مسئول با اشاره به میزان ترددهای صورت گرفته در استان، تصریح کرد: در سومین روز از سال جدید تعداد ۳۲۶ هزار و ۶۰۴ وسیله نقلیه در جاده‌های زنجان تردد کرده‌اند که این آمار از آغاز سفرهای نوروزی (۲۵ اسفندماه ۹۵) تا سوم فروردین‌ماه امسال ۳ میلیون و ۱۴۱ هزار و ۳۰۹ وسیله نقلیه بوده است.
دست‌نشان اظهار کرد: تا پایان نهمین روز از سفرهای نوروزی، ۸۵ درصد ترددها مربوط به خودروهای سبک و ۱۵ درصد ترددها نیز مربوط به خودروهای سنگین بوده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت (۲۵ اسفندماه پارسال تا سوم فروردین‌ماه امسال) ۵ درصد تخلفات مربوط به سرعت غیرمجاز، یک درصد مربوط به سبقت غیرمجاز و ۱۴ درصد تخلفات صورت گرفته نیز مربوط به فاصله غیرمجاز بوده است.

همچنین مطالعه کنید:

فقر نقدینـگی در بنگاه ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، به عبارتی واحد‌های کوچک تولیدی با مشکلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *