صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
قیمت مرغ را کنترل می‌کنیم

قیمت مرغ را کنترل می‌کنیم

گوشت مرغ، اجازه ندادیم وضعیت گرانی مرغ ادامه یابد.
به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از صدا و سیما، علیرضا ولی با اشاره به اینکه ذخایر گوشت مرغ مجمد به اندازه کافی وجود دارد افزود: شرکت پشتیبانی امور دام در چند روز گذشته با وجود تعطیلی میادین میوه و تره بار بصورت سیار و پشت درهای بسته این بازارها مرغ منجمد را توزیع کرده است.
وی گفت: گوشت مرغ منجمد در حجم بالا در استانهایی که تراکم مسافر در آنها بالاست مثل استانهای شمالی و جنوبی، بوشهر، کهگیلویه، هرمزگان و خوزستان توزیع شده است بطوری که موفق شدیم نه تنها افزایش قیمت را کنترل کنیم بلکه قیمت گوشت مرغ در این استان ها رو به کاهش است.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: با توزیع گوشت مرغ منجمد اجازه افزایش قیمت را ندادیم و برای تامین نیاز استانهای سراسر کشور ۳۰ هزار تن گوشت مرغ منجمد پیش بینی کردیم که تاکنون کمتر از ۲۰ هزار تن توزیع شده است.
ولی گفت: قیمت گوشت مرغ منجمد درب سردخانه هر کیلو ۵۳۰۰ تومان است که به لحاظ کیفیت بالا قابلیت صادرات دارد.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: براساس گزارشهای موجود روز گذشته به علت بارندگی و تعطیلی کشتارگاهها قیمت هر کیلو گوشت مرغ گرم در میدان بهمن در اوایل صبح ۷۲۰۰ تومان بود که از ساعت ۱۰ صبح به بعد به ۶۹۰۰ تومان و تا مرز هر کیلو ۶۵۰۰ تومان کاهش یافت.
ولی با بیان اینکه روز گذشته میانگین قیمت هر کیلو گوشت مرغ ۷۵۰۰ تومان بود، افزود: براساس گزارش امروز از میدان بهمن قیمت هر کیلو گوشت گرم مرغ ۶۹۰۰ تومان و میانگین قیمت در سطح شهر نیز هر کیلو ۷۵۰۰ تومان است که این قیمت تا فردا با بازگشایی کشتارگاهها و بازارها و مراکز توزیع کاهش می یابد.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: از فردا گوشت گرم و منجمد مرغ در میادین میوه و تره بار و فروشگاههای زنجیره ای طبق روال توزیع می شود.
ولی درباره شرایط بازار گوشت قرمز نیز افزود: تلاش داریم با ادامه توزیع گوشت گرم گوسفند با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار قیمت را کاهش دهیم.
وی گفت: با ورود بره های بومی به بازار و ادامه واردات گوشت قرمز حتما قیمت گوشت قرمز بویژه گوشت گوسفند کاهش می یابد.

همچنین مطالعه کنید:

مجلس با نمایندگان کارشناس، فعال و پاکدست در رأس امور خواهد بود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، نمایندگان را به مسائلی همچون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *