صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
مردم قدردان اقدامات نیروی انتظامی هستند

مردم قدردان اقدامات نیروی انتظامی هستند

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از مهر، آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید روز پنجشنبه در دیدار سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی افزود: بر اساس آیات و احادیث حفظ امنیت مردم از وظایف اولیه حکومت هاست و اگر امنیت برقرار نباشد اقدام های دیگر با موفقیت به سرانجام نمی رسد.
آیت الله صافی گلپایگانی گفت: کسانی که عهده دار برقرای امنیت و حفظ آن هستند قدر خود را بدانند و این کار را با قوت ادامه دهند.
وی ادامه داد: کسانی که اسباب آسایش مردم را فراهم می کنند وظیفه بزرگی برعهده دارند که از آنان تشکر می کنم و دعا گوی آنها هستم، چرا که کار ماموران امنیتی و انتظامی ثواب و اجر زیادی دارد.
این مرجع تقلید بیان داشت: توجهات حضرت ولی عصر(عج) باعث شده وضعیت امنیتی ایران در مقایسه با وضعیتی که در کشورهای دیگر است، مطلوب باشد.
آیت الله صافی گلپایگانی همچنین با اشاره به خدمات و توفیقات بسیار زیاد نیروی انتظامی گفت: مردم قدردان اقدام های نیروی انتظامی هستند.
وی خاطرنشان کرد: نیروهای انتظامی خدمتگزار اهل بیت(ع) باشند تا توفیقاتشان بیشتر شود، همه نیز باید قدردان خدمات پلیس باشند و امیدوارم روز به روز بر عزت و عظمت این مملکت افزوده و مشکلاتی که هست حل شود.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نیز در این دیدار گزارشی از اقدام های صورت گرفته طرح نوروزی ۹۶ در کشور ارائه کرد.

همچنین مطالعه کنید:

پارک

پارک فناوری پردیس، هسته اولیه «ناحیه نوآوری پردیس»

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، «محسن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *