صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
چراغ های صحنه از سوم فروردین روشن می شود

چراغ های صحنه از سوم فروردین روشن می شود

مهدی شفیعی با بیان اینکه تجربه سال های اخیر از تئاتر، سینما و برنامه های هنری نشان می دهد که در تعطیلات نوروزی مخاطبان بیشتری دارند تصریح کرد: بر همین اساس تالار سنگلج به عنوان اولین سالن از سوم فروردین ماه و مجموعه تئاتر شهر و تالار هنر از پنجمین روز فروردین فعالیت خود را آغاز می کنند.
به گفته وی، علاوه بر این فضاهای دولتی در سایر بخش ها از جمله پردیس تهران در خاوران و دیگر سالن ها در ایام نوروز نمایش ها رو به صحنه می برند.
وی با بیان اینکه تالار هنر به عنوان مجموعه برای کودک و نوجوان است خاطر نشان کرد: مجموعه تئاتر شهر از آثار تاریخی ایرانی در ایام نوروز شور و حال خاصی دارد به همین دلیل شاهد نوروز خوانی، نمایش های آیینی و خیابانی در این فضا خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه سال گذشته هفتم فروردین ماه به عنوان روز جهانی تئاتر و روز ملی تئاتر و هنرهای نمایشی در ایران نام گذاری شد اظهار کرد: این روز بهانه خوبی برای کشور به عنوان خواستگاه نمایش ایرانی و آیین های سنتی است تا جشنی را برگزار کنیم.
وی گفت: تئاتر یک پیشنهاد خوب برای اوقات مفرح و طراوات فرهنگی است در استان ها ایام نوروز تئاتر رو فعال نگه داشته شده و محوطه تئاتر شهر حال و هوای عید قابل مشاهده است.
شفیعی اظهار کرد: مقرر شد تا ۲۷ اسفندماه نمایش ها به طور رسمی ادامه یابد اما برخی نمایش به درخواست گروه تا ۲۹ ادامه یافتند.

 

همچنین مطالعه کنید:

نقدینگی

تلاطم بازارها با نقدینگی سرگردان

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، رئیس کل بانک مرکزی می گوید: «با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *