صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
کلاهبرداری کارگزار تایلند از مسافران ایرانی

کلاهبرداری کارگزار تایلند از مسافران ایرانی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، رجبعلی خسروآبادی در این‌باره توضیح داد: بر اساس شکایات واصله در روزهای اخیر، یکی از دفاتر متخلف که پروانه‌ی فعالیت آن نیز در سال گذشته لغو شده بود، با تغییر نام و با چهره‌ای جدید در کشور تایلند در حال فروش خدمات سفر به دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و گردشگری تهران است.

خسروآبادی  بدون این‌که اشاره‌ای به نام این کارگزار کند، بیان کرد: برای پیشگیری از مشکلات احتمالی برای هموطنانی که عازم سفر  به کشور تایلند هستند نام کارگزار تایلندی به انجمن‌های صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ابلاغ شده است. بر همین اساس تمام تعهدات سفر بر عهده دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری فروشنده‌ی گشت است که باید طبق مفاد قرارداد، خدمات را به مسافر ارائه دهند.

وی اضافه کرد: مدیران دفاتر خدمات مسافرتی که گشت‌های نورزی داخلی و خارجی فروخته‌اند باید  در این روزها، اخبار و اطلاعیه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر را روی پرتال اداره کل به نشانی Tehran.ichto.ir دنبال کنند و به صورت شبانه روز پاسخگوی بازرسان ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران باشند.

خسروآبادی گفت: آرامش و امنیت همشهریان در سفرهای نوروزی خط قرمز ما است و در این خصوص بدون کوچکترین اغماضی با دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری خاطی برخورد خواهیم کرد.

وی همچنین یادآور شد: به تمام دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و گردشگری ابلاغ شده است در تعطیلات نورز ۹۶ دارای شیف و کشیک نورزی برای پاسخ‌گویی مناسب به مسافران باشند

همچنین مطالعه کنید:

هتل

گران‌فروشی هتل‌ها ممنوع

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، جمشید حمزه‌زاده با بیان این‌که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *