صفحه اصلی / تور یک روزه با اتوبوس گردشگری در ارومیه راه اندازی شد

تور یک روزه با اتوبوس گردشگری در ارومیه راه اندازی شد

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل  از مهر، حسین امامی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: در نوروز ۹۶ تورهای گردشگری یک روزه در شهر ارومیه  به شکل رایگان توسط ۲ دستگاه اتوبوس از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳ و بعداز ظهر از ۴ تا ۷ عصر به مسافران نوروزی ارائه خدمات خواهد داد.
وی افزود: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی در راستای ارائه خدمات بهتر و آشنایی با جاذبه های گردشگری استان اقدام به راه اندازی تورهای استان گردی کرده است.
امامی ادامه داد: علاوه بر ارومیه، اتوبوس گردشگری رایگان در شهرهای مهاباد و خوی نیز برای آشنایی بیشتر گردشگران نوروزی با جاذبه های توریستی شهرستان ها ارائه خدمات خواهند داد.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری آذربایجان غربی با بیان انیکه در نوروز سال گذشته استقبال بسیار خوبی ازتورهای ارومیه گردی شده بود افزود: پیش بینی می شود امسال نیز با ارائه خدمات متنوع نوروزی همچون سالهای قبل از این تورهای یک روزه گردشگری استقبال شود.
امامی با اشاره به حضور ۳۰ راهنمای گردشگری در مکان های تاریخی استان در نوروز۹۶ گفت: مسجد جامع ارومیه، بنای ۳ گنبد، بازار تاریخی ارومیه، خانه انصاری و مدرسه هدایت، کلیسای ننه مریم ارومیه و بند، موزه مردم شناسی ارومیه از جمله مکان های بازدید در نوروز۹۶ توسط اتوبوس های گردشگری خواهد بود.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با بیان اینکه در راستای ارائه خدمات بهتر در نوروز امسال، چاپ و توزیع ۵۰ هزار نسخه نقشه راهنمای گردشگری توسط اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان انجام می شود گفت: ۵ هزار نسخه  بروشور اطلاعات مورد نظر گردشگری استان نیزدر اختیار مسافرین نوروزی قرار خواهد گرفت.

همچنین مطالعه کنید:

مهریه بالای «۵ سکه» دیگر زندان ندارد

به گزارش کسب و کار نیوز، حسن نوروزی اظهار کرد: اعضای کمیسیون قضائی معتقد هستند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *