صفحه اصلی / آرشیو مطالب روزنامه کسب و کار

دی‌ماریا: مسی همین الان هم بهترین بازیکن تاریخ است

آنخل دی ماریا به تمجید از فوق ستاره تیمش و باشگاه بارسلونا پرداخت و او را بهترین بازیکن تاریخ معرفی کرد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا آنخل دی ماریا ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن احتمالا آخرین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد. این بازیکن که سابقه بازی برای رئال مادرید و منچستریونایتد را در کارنامه دارد درباره لیونل مسی گفت: مسی همین الان بهترین بازیکن جهان است. قهرمانی در جام جهانی این را تایید خواهد کرد که مسی برترین است ولی حتی اگر او به قهرمانی در جام جهانی هم نرسد، باید مسی را بهترین بازیکن تاریخ دانست. او به عنوان بازیکن به تمام افتخارات موجود برای یک فوتبالیست رسیده است و تنها جام جهانی باقی مانده است تا او بتواند به آن برسد. به عنوان هم‌تیمی لیونل مسی آرزو می‌کنم او بتواند در جام جهانی به قهرمانی برسد.
آرژانتین آخرین بار در سال ۱۹۸۶ توانسته است به قهرمانی در جام جهانی دست یابد و از آن زمان تاکنون نتوانسته در جام جهانی به قهرمانی دست یابد. در هیمن رابطه دی‌ماریا گفت: من معتقدم که تیم ما یکی از مدعیان جدی برای قهرمانی در روسیه خواهد بود. جام جهانی تورنمت متفاوتی است و با بقیه بازی‌ها فرق دارد. باید تا زمان باقی مانده به شدت تلاش کنیم تا بتوانیم در جام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم و به قهرمانی دست یابیم.
آنخل دی‌ماریا تاکنون ۹۲ بازی برای تیم ملی کشورش انجام داده است. او در دوره قبلی نقش مهمی در رساندن آرژانتین به فینال جام جهانی داشت و اکنون نیز از شرایط خیلی خوبی بهره می‌برد و می‌تواند در جام جهانی روسیه نیز مهره قابل اتکایی برای خورخه سامپائولی باشد.