صفحه اصلی / آرشیو مطالب روزنامه کسب و کار

محمد فرح: شرایط برایم آرام‌تر شده است

محمد فرح که خود را برای آخرین مسابقه پیست خود آماده می‌کند و بعد از آن قصد دارد تنها در مسابقات جاده شرکت کند، از این اوضاع ابزار رضایت کرد و اعلام کرد که در این شرایط آرام‌تر است.
به‌ گزارش ‌کسب و کار نیوز ‌و ‌به نقل از یورو اسپورت، محمد فرح تنها یک مسابقه با بازنشستگی کامل خود از دوی استقامت فاصله دارد.
 
فرح درباره شرایط فعلی خود، گفت‌: من بسیار آرام‌ترم. بیشتر لذت خواهم برد. دوی جاده کمی متفاوت است اما برای شروع آن هیجان زده‌ام.
 
فرح که چهار طلای المپیک و شش طلای جهان را در کارنامه خود دارد، در ادامه افزود: مردم از من انتظار دارند که در ماراتن برخی از کارها را انجام دهم زیرا در پیست قهرمان بوده‌ام اما باید بدانند که شرایط متفاوت است. من با ذهنی متفاوت و هدفی متفاوت در این رقابت‌ها ظاهر می‌شوم. آن چه من به عنوان محمد فرح تاکنون به دست آورده‌ام را فراموش کنید و ببینید که من در جاده چه کار می‌توانم انجام دهم. فکر می‌کنم کمی زمان ببرد تا بتوانم آماده شوم. مسابقه‌ای که این هفته‌ دارم برایم لذت بخش است. من به آنجا می‌روم و ۱۱۰ درصد توانم را می‌گذارم. من می‌خواهم مسابقه خوبی دهم و خداحافظی کنم. بیرمنگام پیش از این برای من خوب بوده است و هواداران در این شهر فوق‌العاده‌ هستند.