پنج شنبه , ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

گزارش سالانه فیلیمو از آذر 98 تا آذر 99 نشان داد

تعداد کاربران فیلیمو ۲٫۵ برابر شد

کسب و کار نیوز - سرویس ویدئوی اشتراکی فیلیمو گزارش سالیانه خود را منتشر کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز، انتشار گزارش سالانه فیلیمو در وبسایت این سرویس دی او دی، اطلاعات قابل توجهی از صنعت پررونق این روزها یعنی سینما و شبکه نمایش خانگی را ارائه کرد.

گفتنی است فیلیمو یکی از اصلی ­ترین فعالان وی او دی VOD ایران است و بیش از چهار سال از فعالیت آن می­ گذرد، با این حال میزان رشد هر ساله و به ویژه در سال ۹۸ و ابتدای ۹۹ آن، نشان از گسترش فرهنگ تماشای آنلاین در میان عموم دارد. این گزارش اطلاعاتی با رویکردهای متفاوت از جمله رویکردهای تجاری و سینمایی دارد و برای تشخیص رفتار تماشاگر در شبکه نمایش خانگی راهنمای جامعی است. از جمله اینکه فیلم­ ها و سریال­ های برتر در شبکه نمایش خانگی چه سلیقه ­هایی را پوشش می ­دهند و حتی اگر بعضی بازیگران و عوامل کنار یکدیگر قرار بگیرند، می­توانند پرفروشترین فیلم نمایش خانگی را بسازند.

این گزارش، گزارشی از رفتار کاربران فیلیمو از آذر ۹۸ تا آذر ۹۹ است. این گزارش نشان می دهد که در این بازه زمانی تعداد کاربران فیلیمو ۲٫۵ برابر شده است.

طبق رسم هرساله پلتفرم نمایش خانگی فیلیمو با انتشار گزارش سالانه فعالیت‌های خود به استقبال سال جدید رفت.
کتابچه مجموعه فعالیت‌های سامانه نمایش خانگی فیلیمو مشتمل بر ۱۵۰ صفحه به صورت اینفوگرافی منتشر شد.
این کتابچه به صورت رسمی به آمارهایی می‌پردازد که به مجموعه فعالیت‌های فیلیمو از آذر ۹۸ تا آذر ۹۹ اشاره دارد.
از جمله این آمارها می‌توان به تولید ۳۰ سریال جدید در سال ۱۴۰۰ اشاره کرد. کارگردان‌های مطرحی همچون حسن فتحی، نیما جاویدی، حامد محمدی، محسن تنابنده، محمد کارت، محمدحسین مهدویان و محمد کارت با سرمایه‌گذاری فیلیمو در سال آینده سریال می‌سازند.
همچنین تعداد عضویت در این پلتفرم برای نخستین بار به طور رسمی اعلام شده است و آمار مصرف اینترنت در سال گذشته با نمودارهایی در معرض دید مخاطبان قرار گرفته است.
پربازدیدترین فیلم‌های سینمایی، سریال‌های ایرانی و خارجی و انیمیشن‌ها به تفکیک قسمت ها و دقیقه از دیگر آمارهایی است که فیلیمو در گزارش سالانه خود منتشر کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

رکود بازار ساخت و ساز مسکن

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، هیچ کجای دنیا قیمت مسکن دچار افزایش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *