صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / تمدید با سیتی؟ بله از آن استقبال می کنم
پپ گواردیولا

پپ گواردیولا:

تمدید با سیتی؟ بله از آن استقبال می کنم

کسب و کار نیوز:پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی، برای تمدید قرار داد با این تیم ابراز تمایل کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, قرارداد فعلی سرمربی منچسترسیتی در سال ۲۰۲۱ به اتمام خواهد رسید. حضور گواردیولا روی نیمکت سیتی تا سال ۲۰۲۱ رقم زننده طولانی ترین دوران سرمربی گری او در یک تیم خواهد بود. گواردیولا در حالی ۵ سال به عنوان سرمربی سیتیزن ها فعالیت می کند که پیش از این برای مدت زمان کم تری روی نیمکت باشگاه های بایرن مونیخ و بارسلونا نشسته است.

با وجود این که تنها ۱۸ ماه تا پایان قرارداد گواردیولا با سیتی باقی مانده است اما این سرمربی اسپانیایی برای تمدید قرارداد با این تیم ابراز تمایل کرده است. او در این باره گفت: ” بله از آن استقبال می کنم. از کار کردن در این باشگاه رضایت کامل دارم. با این وجود همه چیز به نتایج بستگی دارد. وقتی که برای ۵ سال در یک باشگاه حضور داشته باشید، آن وقت همه چیز به نتایج بستگی خواهد داشت. باید منتظر ماند و دید که امسال و سال بعد چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.”

گواردیولا در ادامه گفت: ” من می خواهم شاهد یک رویکرد و نگرش خاص از سوی بازیکنانم باشم؛ این موضوعی نیست که به باشگاه و خواسته هایش بازگردد. باید همه چیز از جمله وضعیت باشگاه و بازیکنان مورد بررسی قرار گیرد و این که بگویم می خواهم قراردادم را تمدید کنم به این راحتی ها نیست. باید حس کنیم که می توانیم با هم موفق شویم و این که از بودن در کنار هم لذت ببریم؛ این مهم ترین چیز است.”

همچنین مطالعه کنید:

بازار ارز گوش به زنگ مذاکرات وین

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، ک اقتصاددان در رابطه با روند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *