پپ گواردیولا

پپ گواردیولا:

کسب و کار نیوز : پپ گواردیولا سرمربی سابق بارسلونا که این روزها هدایت منچسترسیتی را به عهده دارد می‌گوید ژاوی اسطوره این باشگاه شایسته مربی‌گری در این تیم کاتالان بوده و دیر یا زود به این سمت خواهد رسید.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی که سابقه هدایت بارسلونا را در کارنامه دارد و در این تیم دوران پرفروغی را پشت سر گذاشته، می گوید ژاوی اسطوره باشگاه کاتالان که در حال حاضر کفش هایش را آویخته و در قطر مربی گری می کند بیش از هر کس دیگری شایستگی هدایت بارسا را دارد و در هر صورت، دیر یا زود روی نیمکت مربی گری بلوگرانا خواهد نشست.

گواردیولا که خود با شروع مربی گری در بارسلونا وارد این عرصه شده و در این باشگاه برای خود نامی دست و پا کرده، زمانی که در سال ۲۰۰۸ به عنوان سرمربی آبی اناری ها معرفی شد این لحظه برای او آغاز عصری طلایی بود که هم پپ و هم بارسا از آن سود زیادی بردند. عصر طلایی‌ای که با قهرمانی در سه جام در اولین فصل حضور او به عنوان سرمربی بارسلونا آغاز شد.

ژاوی یکی از ستاره‌های بزرگی بود که گواردیولا در دوران حضورش در بارسا با او کار می کرد. مهندس فوتبال اسپانیا که هفده سال در بارسلونا بازی کرد و توانست خودش را به عنوان یکی از اسطوره های این باشگاه مطرح کند.

گواردیولا در صحبت های خود درباره ژاوی گفت:” دیر یا زود بالاخره اتفاق می افتد. ژاوی هنوز خیلی جوان است ولی می دانم که مربی بارسا خواهد شد. ژاوی کسی است که فوتبال را می فهمد و شور و شوق فوق العاده و جدیت و احساس تعهد به کار دارد. ژاوی در عین حال شجاع است و حرف هایش را رک و صریح می زند”.

گواردیولا در ادامه صحبت هایش اضافه کرد:” من در دوران حضور در بارسولنا دوران خیلی خوبی داشتم. یادم هست بازیکن های بارسا با هم چه رفتار خوب و صمیمانه ای داشتند و به پیراهن آبی اناری تیم شان چقدر احترام می گذاشتند”.

همچنین مطالعه کنید:

رانندگان و مسافران معترض به کرایه تاکسی های اینترنتی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از مسافران تاکسی های اینترنتی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *