صفحه اصلی / اصناف / اصناف / مدیریت در کنترل بازار سکه و طلا ، منجر به فروکش شدن تلاطم بازار شد

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر، نقره و سکه تهران اعلام کرد

مدیریت در کنترل بازار سکه و طلا ، منجر به فروکش شدن تلاطم بازار شد

کسب و کار نیوز - رئیس اتحادیه صنف سازمدگان و فروشندگان طلاو جواهر، نقره و سکه تهران اظهار داشت: مدیریت در کنترل بازار سکه و طلا ، منجر به فروکش شدن طلاطم بازار شد، دولتمردان با مدیریت در موضوع چالشهایی که در سال ۱۳۹۷ منجر به طلاطم بازار گشته بود، توانستند قیمت این فلز گرانبها را نه تنها ثابت بلکه کاهش دهند، تب خرید و فروش طلا آنهم بطور غیر حرفه ای و کارشناسانه در برهه ای از زمان که افراد را ترغیب به خرید سکه و یا دریافت حواله آن می کرد موجبات بحرانهای عجیبی را در کشور ایجاد کرده بود، که شکر خدا با مدیریت و تغییر سیاست این جریان به خوبی هدایت شد.

ابراهیم محمد ولی در ادامه افزود: در روند کاهش طلا در کشور این موضوع نباید مغفول بماند که انوسانات کاهشی و افزایشی جهانی نیز بسیار بر این روند موثر خواهد بود، بطوریکه تا ۲۰ روز پیش انس جهانی نوسان بیشتری نسبت به اکنون داشته که خوشبختانه در هفته های اخیر این نوسانات نیز کاملاً کنترل شده و قدر مسلم نوسانات جهانی انس طلا به قیمت داخلی ضربه وارد می سازد. معتقدیم بازار در حالت آرامش خوبی بسر می برد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق اصناف ایران، وی در رابطه با جواهر نیز بیان داشت: قدر مسلم قیمت جواهر نیز به طلایی که بر آن نسب می شود کاملاً بستگی دارد ، قیمت اصلی جواهر نیز به نوع سنگ-تراش برآن-اجرت-کیفیت-چگونگی تهیه نوع سنگ-اندازه و سایز بر می گردد و طلای هماهنگ شده با آن سنگ نیز همان قیمت طلای زرد است.

همچنین مطالعه کنید:

تامین مالتی‌مدیای سایپاشاهین از منبع داخلی سوم آغاز شد/ تولیدکننده از مجموعه‌های مهم تامین قطعات الکترونیکی پیشرفته و باکیفیت مورد استفاده در صنایع دفاعی است

به گزارش سایپانیوز، محمدحسن جبلی‌جوان با بیان مطلب فوق افزود: گروه خودروسازی سایپا باهدف استفاده از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *