صفحه اصلی / اصناف / اصناف / تامین قطعات خودروهای اروپایی به دلیل تحریم ها به سختی صورت می پذیرد
Auto Parts

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران:

تامین قطعات خودروهای اروپایی به دلیل تحریم ها به سختی صورت می پذیرد

کسب و کار نیوز - رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران اظهار داشت: تامین قطعات خودروهای چینی و خودروهای بالای ۲۰۰ میلیون تومانی به سختی صورت می گیرد. در مورد خودروهای چینی برخی از قطعات در بازار نیست و در مقطعی که بعضا الکترونیکی هستند با قیمت بالاتر به فروش می رسد. در حال حاضر خریداران خودروهای چینی برای تعمیر خودروهای خود با دردسر مواجه هستند.

علیرضا نیک آئین ادامه داد: امروز مهمترین مشکل در بحث تامین قطعات مربوط به خودروهای اروپایی بخصوص محصولات رنو است. دارندگان خودروهای اروپایی در صورت خرابی خودرو نمی توانند به راحتی خودروی خود را تعمیر کنند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق اصناف ایران، نیک آئین با اشاره به اینکه در بخش خودروهای اروپایی نمی توان تامین قطعات را به صورت مسافری انجام داد، گفت: با شروع تحریم ها خودروسازان اروپایی همکاری خود را با شرکای ایران خود پایان داده و بازار ایران را ترک کردند و این موضوع باعث شد تا این خودروها در بازار کشور با مشکل مواجه شوند.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو درباره تامین قطعات خودروهای فولکس واگن نیز گفت: تامین قطعات این خودروها نیز مشکل است و نمایندگی ها در تامین قطعات ناتوان هستند و توان حل مشکلات مردم را ندارند. برای حل این مشکلات باید دولت چاره ای کند تا یک شرکت به صورت واسطه تامین قطعات این خودروها را انجام دهد.

همچنین مطالعه کنید:

افزایش قیمت نان با پایان ماه رمضان

به گزارش کسب و کار نیوز، هر ساله در آغاز سال همراه با افزایش نرخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *