صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / این بازی بگیر و نگیر دارد
عزیز معبودی

عزیز معبودی:

این بازی بگیر و نگیر دارد

کسب و کار نیوز:مدافع ماشین سازی اعتقاد دارد تیم ها مقابل ماشین سازی دفاع می کنند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, عزیز معبودی مدافع ماشین سازی اعتقاد دارد تیم ها مقابل ماشین سازی دفاع می کنند و این کار را برای آنها سخت می کند.

دفاع چپ ماشین سازی در سیستم خطیبی به خوبی جا افتاده و در دیدار هفته گذشته تیم اش یکی از بهترین های بازی بود و جدا از وظایف دفاعی خود در حملات ماشین سازی نیز تاثیرگذار بود. عزیز معبودی در مورد دیدار با پرسپولیس گفت: ماشین یک تیم تهاجمی است و همیشه مقابل تیم های بزرگ که برای برد به میدان می آیند خوب بازی می کند. این دیدار نیز قطعا دیدار خوب و تماشاگر پسندی خواهد بود و اینکه بگوئیم چه تیمی نتیجه خواهد گرفت واقعا سخت است.

معبودی در مورد نتیجه گیری در این دیدار ادامه داد: این بازی بگیر و نگیر دارد و روی اتفاقات نتیجه تغییر خواهد کرد. اگر بازی ما مقابل استقلال و سپاهان را ببینید متوجه حرفم می شوید. این دیدار نیز شرایط برابری نسبت به آن دیدار دارد و ما می خواهیم که پرسپولیس را متوقف کنیم، حالا با یک امتیاز یا سه امتیاز، بستگی به استفاده از موقعیت ها توسط بازیکنان دو طرف دارد ولی تلاش ما برای امتیاز است.

عزیز معبودی اعتقاد دارد تیم ها مقابل ماشین دفاع می کنند و در این باره توضیح می دهد: در طول هفت هفته گذشته تنها دو تیم استقلال و سپاهان مقابل ما تهاجمی بازی کرده اند و همان طور که دیدید در این دیدار ها ما هم خوب بودیم. ولی بازی کردن مقابل تیم هایی که اتوبوسی دفاع می کنند سخت است ولی پرسپولیس برای برد و گلزنی به میدان می آید و در این شرایط به ما نیز این فضا را می دهند که کارهای تاکتیکی خود را اجرا کنیم و به گل برسیم .

همچنین مطالعه کنید:

افزایش قیمت نان با پایان ماه رمضان

به گزارش کسب و کار نیوز، هر ساله در آغاز سال همراه با افزایش نرخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *