صفحه اصلی / اقتصادی / ارتباطات و فناوری اطلاعات / خودکفایی دولت برای توسعه شبکه ثابت کشور به هفتاد درصد رسیده است

جهرمی:

خودکفایی دولت برای توسعه شبکه ثابت کشور به هفتاد درصد رسیده است

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: میزان خودکفایی دولت در زمینه توسعه شبکه ثابت کشور به هفتاد درصد رسیده که این مهم با همکاری شرکت‌های داخلی انجام شده است.

به گزارش کسب و کار نیوز، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که به عملکرد تولیدکنندگان داخلی در حوزه ارتباطات چه نمره ای می دهد و اینکه چه انتقادی از عملکرد خود دارد، اظهار کرد: انتقادات را که شما در صداوسیما مرتب انجام می‌دهید، پس لزومی ندارد خیلی از خودمان انتقاد کنیم. وی افزود: در موضوع رونق تولید ما در این دو سال گذشته دو برنامه ویژه با سندیکای تولیدکنندگان مخابرات داشته ایم که یک واحد صنفی بسیار فعال، متصل به دانشگاه و دلسوز است و ما در یک برنامه مشترک با آنان به تولید ۴۱ محصول استراتژیک رسیدیم. جهرمی ادامه داد: میزان خودکفایی دولت در زمینه توسعه شبکه ثابت کشور به هفتاد درصد رسیده که این با همکاری همین شرکت‌ها انجام شده است.

وزیر ارتباطات یادآور شد: نظارت بر استاندارد و تقویت کیفیت را به خوبی پیگیری کرده ایم و امسال آن ۴۰ محصول استراتریک به بازار رسید و در حال فروش آن هستند. جهرمی تاکید کرد: امسال هم این واحد صنفی ۵۲ محصول داشته که بخش عمده ای از آن آماده شده و من نمره ۲۰ را به تولیدکنندگان داخلی می دهم و گمان می‌کنم با توجه به شرایط تحریم ها فضای خوبی برای اپراتورهایی که از این تولیدات استفاده می‌کنند، فراهم شده است.

همچنین مطالعه کنید:

بازار داغ کرایه خودرو‌های لوکس

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شهرآرانیوز، یکی از فعالان صنف کرایه‌دهنده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *