صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / نمی توانم بگویم لیگ کی شروع می شود!
Mehdi Taj

رئیس فدراسیون فوتبال:

نمی توانم بگویم لیگ کی شروع می شود!

کسب و کار نیوز : رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم افتتاحیه کلاس توجیهی و دانش افزایی داوران و کمک داوران گفت: تصمیم گیری در بخش داوران بسیار مهم است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در این مراسم که در هتل آزادی برگزار شد، ادامه داد: کلاس‌های داوری پیش فصل مسابقات لیگ نوزدهم امروز در هتل آزادی در حالی برگزار می شود که داوران در بهترین شرایط دورههای آموزشی خود را پشت سر می گذارند.خوشحالم نخستین بار برای تصمیم گیری داوری در AFC ، داوری ایران دارای کرسی شد. خوشحالی دوم من هم این است که این بار در بانوان هم در AFC عضو داریم و امیدواریم این موضوع کمک حالی برای بانوان داور شود.
رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد حضور موسسه سفیر برای آموزش زبان به داوران یک اتفاق خوب برای داوران است. همچنین شرکت نفت پارس هم برای کمک مالی در فدراسیون حضور دارد.برای شروع لیگ برتر نمی توانم زمان دقیق بگویم. رسانه ها باید نقل قول درست را منعکس کنند. ممکن است برخی رسانه ها صحبت های من را به درستی منعکس نکنند اما از همه می خواهم که واقعیت ها را منعکس کنند.لیگ زمانی شروع می شود که همه شرایط لازم در ورزشگاه ها فراهم شده باشد. اگر نتوانیم سه شرط گفته شده را فراهم کنیم ضرورتی برای برگزاری لیگ نداریم. اولین مورد این است که ورزشگاه ها باید حتما به بلیت الکترونیک مجهز شوند و هر کسی در خانه اش است بتواند به راحتی بلیت تهیه کند. برای ورزشگاه ها مجهز شدن به این شرایط کار سختی نیست. برخی می گویند ما مکانیزمهای لازم را نداریم اما این طور نیست. الان بسیاری از مکان ها به صورت الکترونیک بلیت می فروشد.در هواپیما هر کسی بلیت می خرد روی صندلی که خریده می نشیند. مسئله دومی که باید در ورزشگاه ها انجام شود دوربین ها هستند. تماشاگران برای فوتبال امتیاز به شمار می روند و مفید هستند اما اگر یکی دو تماشاگر نما در بین جمعیت باشد باید دوربین ها باشند تا فیلم ها گرفته شود و این افراد مشخص شوند تا این رفتارها تکرار نشود.
مهدی تاج صحبت هایش را اینچنین به پایان برد: سومین شرط این است که صندلی‌ها شماره‌گذاری باشد. کسی که در خانه‌اش بلیت خرید می‌کند باید صندلی‌اش شماره داشته باشد. این شرط آسانی است. باشگاهی ورزشگاهش این شرایط را دارد، حتما به سازمان لیگ اعلام کند تا لیگ را آغاز کنیم. برخی باشگاه‌ها زحمت کشیده و ورزشگاه‌ خود را آماده‌ کرده‌اند. هر باشگاهی نتواند ورزشگاهش را آماده کند، باید در استان‌های همجوار و بدون تماشاگر بازی کند. شاید سؤال بپرسند که چرا بازی بدون تماشاگر در ورزشگاه خودشان برگزار نشود که توضیح می‌دهم. دستگاه‌هایی که مسئول نظم و امنیت هستند، می‌گویند تیمی که در استان خودش بازی کند، مردم برای تیم خودشان در ورزشگاه جمع می‌شوند، بنابراین اگر در استان دیگری بدون تماشاگر باشد، بهتر است.امیدوارم همه دست به دست هم دهیم تا بتوانیم در بهترین شرایط به فوتبال کشور کمک کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

سیاست دولت جدید در مورد ارز ۴۲۰۰ تومانی چه باید باشد؟/ جهش قیمت ها با حذف ارز دولتی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، یک اقتصاددان در این رابطه می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *