صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / راهیابی دو جودوکار به فینال
راهیابی دو جودوکار به فینال

جودو نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا

راهیابی دو جودوکار به فینال

کسب و کار نیوز : در نخستین روز از مسابقات نوجوانان جودوی قهرمانی آسیا نمایندگان اوزان 60- و 66- کیلوگرم تیم ملی جودو مردان کشورمان به فینال مسابقات راه یافتند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, مسابقات نوجوانان جودوی قهرمانی آسیا در حالی از صبح امروز (شنبه) به میزبانی چین تایپه آغاز شده است که در این رقابت‌ها ۱۰۴ جودوکار در بخش مردان و ۷۲ جودوکار در بخش بانوان حضور پیدا کرده‌اند.
در چارچوب این مسابقات نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند که در نهایت عیسی زاده و احمدزاده نمایندگان اوزان ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم به فینال این مسابقات راه یافتند. در وزن ۵۰- کیلوگرم، محمد برخورداری هند را شکست داد و مقابل چین تایپه ضربه فنی شد و به گروه بازنده‌ها راه یافت. برخورداری در جدول شانس مجدد مقابل مغولستان شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت. عیسی زاده نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم، دور نخست حریفی از مغولستان را شکست داد. پس از آن نماینده عربستان را شکست داد و با شکست چین تایپه به فینال مسابقات راه یافت.
عیسی زاده برای کسب مدال طلا باید به مصاف نماینده قرقیزستان می‌رود. در وزن ۶۶- کیلوگرم، رامین احمدزاده ابتدا نماینده مغولستان را شکست داد، سپس نماینده قرقیزستان را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی موفق شد نماینده هند را شکست دهد و به فینال مسابقات راه یابد.احمدزاده در فینال باید به مصاف نماینده قزاقستان برود.
نیکی کریمی نماینده وزن ۴۴- کیلوگرم تیم ملی بانوان مقابل جودوکاری از هند شکست خورد و به جدول شانس مجدد راه یافت، وی در این مرحله نیز به جودوکاری از کشور قزاقستان باخت و از گردونه مسابقات کنار رفت. لازم به یادآوری است، ایوب رستمی سرمربی و رضا غفاری به عنوان مربی هدایت تیم ملی نوجوانان را برعهده دارند.

همچنین مطالعه کنید:

مشکلات اصناف از ناپایداری قیمتها در حوزه مواد اولیه

به گزارش کسب و کار نیوز، در شرایط فعلی اصناف با رویه های کار، بیمه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.